Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lenézitek azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 18:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Dewazze, ugyanúgy viselkednél, ha megtudnád, mint azok a felszínes butap**k, akiket a férfiak a magas lóról lenéznek. :D Akkor ez mitől helyénvalóbb viselkedés? Nekem mondjuk mindegy, mindenki úgy hazudik magának, ahogy neki tetszik. Csak sose értettem, hogy lehet kiábrándulni valakiből a múltja miatt. Nyilván nem a szél fújta melléd.azt a nőt, és nem véletlenül van veled. Hidd el, akkorra ő már rég lesz***ja Mustafát.
2015. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom mi a helyes és mi nem.

Én például nem utálom a homokosokat, nem tartom magam homofóbnak, mégis elfog az undor mikor meglátok smárolni két srácot magam előtt.


Vannak dolgok amitől undorodok és kész. Ugyan úgy, ahogy vannak cigány barátaim, de emellett "rászistá" vagyok, mert magam mellé húzom a táskámat, mert qrva rossz tapasztalataim vannak a cigókkal. Egyszer megvertek, 2x kifosztottak, ésatöbbi. Ebből kifolyólag, hogyha meglátom, hogy valaki ilyen tetves putris cigókkal találkozgat fehér lányként, akkor soha nem kezdenék vele. Zsigerből.

Helyes vagy nem, de ez van, nem tudok és nem is fogok változtatni a nézeteimen.


Különb vagyok-e mint azok a csajok akik lenézik a prostizós srácokat? Nem. Egy rasszista, homofób bunkó vagyok :D de legalább őszinte.

2015. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Hát jó, csak ez így önbecsapás. Meg korlátoltság is. De te tudod. :)
2015. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
De jó tudni, hogy van, akinél én is hátrányból indulnék, csak mert jártam már cigány férfival. Mindennap tanul valamit az ember. :D
2015. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
én is ismerek egy csajt aki sokáig együtt is volt egy cigány sráccal, a csaj most fenn hirdet a beszamolok.com-on :)
2015. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk arról van is mit beszámolni. :D Nekem is lenne sztorim bőven. De remélem amúgy, hogy ez csak vicc, és a cigány férfival járásból nem következik egyenes arányosságban a beszamolok.com. Csak mert elkeserítő lenne ez a felszínesség. :/
2015. okt. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Mondom, van jofej cigany ismerosom. Zenesz srac, meg egy szomszedom ugyved, sajat irodaval. Nehez megmondani roluk a szarmazasukat, de ôk le is nezik a putris bunozo tetveket.


Tehet oriasi kulonbseg van ekozott. Ez termeszetesen soha nem lenne problema. Az mar igen, ha mondjuk Kalanyos Krisztiano Ronaldinho-val bulizgatsz, aki raj maffiozos kepeket rak fel a facebookra.

Vagy mondjuk ha Kis Grofot hallgatsz, akkor kizavarlak az agyambol, meg ha Scarlett Johansson is lennel :D ezek elvek.

2015. nov. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Nem nezem le, csak tudja mit csinal es miert megy oda.. O dolga.
2015. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Nem nézem le. Mivel én össze nem bújnék egy átlagos vagy csúnya sráccal. De elhiszem hogy nékik is igényük van a szex iránt. Erre tökéletes nékik a prostizás.
2015. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

#27

Érdekes felfogás. Elmeséled nekem, mennyiben befolyásolja a zenei ízlés az ember személyiségét és szexuális rátermettségét? Csak mert az én lejátszási listámon ott van Kis Grófo, de fix, hogy nem rugdosnál ki az ágyadból, ha nem mesélném el, hogy hallgatok ilyen zenét is. :D

De egyébként így már totálisan érthető számomra, miért gondolod, hogy minden nő felszínes, és csalódna egy férfiban akkor, ha kiderülne, hogy járt már prostinál.

Egyébként valakit a származása, szociális körülményei és neveltetése miatt lenézni eléggé hibás gondolatmenet. Tekintve, hogy a legkevésbé tehet arról. Feltételezem, a "jófej cigány" barátaid nem putriban nőttek fel.

2015. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!