Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lenézitek azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 18:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Ha nem mondanád, akkor nem lenne probléma Kiss Grofó.

Csakhogy én nem szexpartnert, hanem társat szoktam keresni. Lehet egyéjszakásra tökmindegy lenne, de bár lehetett volna nem is egyszer, hogy ott aludt a csaj, nekem ez nem megy érzelmek nélkül.


Zenei ízlés, kultúrális, művészeti felfogás, természettudományokhoz való hozzáállás nálam nagyon fontos. Lehet emiatt válogatósabb vagyok, de inkább maszturbálok egyedül a sarokban, mint mondjuk olyannal járjak akivel nem passzolunk értékrendben. Nekem a Kiss Grofó már olyan szinten primitív szintet képvisel (ha nem poénból hallgatják), hogy nem szeretnék közösködni ilyen értékrenddel.

Az a réteg aki meg rajképeket rak fel a netre, vagy "meghaltok magyarge..cik" feliratokat, azokat irtanivaló féregnek tudom nevezni csak. Ugyancsak aki ilyen parazitákkal közösködik, az nem lehet a barátnőm, sem ismerősöm.

(Mellesleg a turulmadaras turbómagyar jobbikos pics...k, vagy a ezoterikus Antalvali és Szabadonébredők függő paraszemű nőszemélyek is jobb ha békénhagynak :D) ... ennek ellenére sok barátnőm volt, és szerencsére sok értékrenden belüli lányt ismerek.

2015. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Tehát a "kizavarom az ágyamból" hosszabb kapcsolatra értettem... de most már idekevertünk olyan dolgokat, amik az ismerkedéshez tartoznak és a másik személyiségéhez. Gondolom neked is vannak kizáró dolgok, amivel nem szeretnél közösséget vállalni. Egy darabig én is nagyon elnéző vagyok, főleg ha szerelmes leszek (pedig nem kéne)


A prostizás egy múltbéli dolog. Amiről adott esetben meghozott egy döntést a srác és kész, elment. Szükség úgy hozta. Mondom az értékrendembe belefér az, hogyha valaki így veszti el a szüzességét. A késői szüzesség egy sor pszichológiai-mentális problémát szül, szóval jobb túlesni rajta férfiként 20 éves kor alatt.

Mondhatni egy kiváltott dugásrecept, egy gyógykezelés amit a szüzességpszichiáter felírt neki. Ilyen alapon, ez egy kellemetlen és frusztráló tény, amit nem kell közölni a másikkal, főleg ismerkedési fázisban. Én se szoktam első randin a gyerekkori fitymaszűkület műtétemről mesélni, ami olyan érzés volt, minthogyha But Jolokia paprikakoncentrátumos flexxel fűrészelték volna a makkomat, még a szikrákat is láttam. Vagy arról sem szoktam mindig mesélni, hogy 1 évig antidepresszánst szedtem. Ezek olyan dolgok amikről nem tehetünk.


Ellenben Umbgba Mustafa-val kéjvágyból és kíváncsiságból romboltatta be magát a hamvas aranyos lány. Szórakozásból. Nem az orvos írta fel neki az étcsokiba mártott alkar méretű szörnyfalloszt. Ugyancsak nem orvosi vényből járt valaki egy cigóval, aki lehet pár hónapja engem vert meg, meg fosztotta le a pénzemet az aluljáróban. Hozzátartozik, hogy aki gyógykezelésen felül igénybe veszi a prosti-infratruktúrát rekreációs célból, azt jogosan ítélik el a nők. Én nem ítélem el, mert férfi vagyok, de ez nemiségből adódik. Ti csajok egymás között fun-nak nevezitek csak Umbgbát ugyan úgy, míg nekünk illúzióromboló lehet.

2015. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Ja és rájöttem, hogy miért nézik le a prostizós férfiakat a nők nagy átlagban.

Egyszerűen féltékenység az oka. Ezt most értettem meg. Igen én is irigy és féltékeny vagyok Umbgbára, bár agya nincs, (igaz, hogy fejlődéstanilag sem alakulhatott volna ki agy, mert le kell csapolni a Tanganyika tavat egy-egy erekciókor annyi vér kell a 25 centis bunkerrobbantóba. ) Lehet csak egy hülye fóbia, és nincs valóságalapja, de én átlagosnak tartom a méretemet (16... kerületre oké) de Umbgba után én teljesen eltörpülök, és minden önbizalmam odavész egy TV kapcsoló méretű fallosz rombolása után. Félek, hogy neki már a 25 centi lesz az etalon, és már nem vált ki belőle semmit a kisebb. Tudom gyerekes, de legyen 15, 20, 30 éves a férfi, ez mindenkinek fel fog merülni a kobakjában.


Egészen egyszerűen ezért irigyek a csajok is

2015. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
... a prostikra. Azt gondolják, hogy a jobb lakásos lányokra jellemző tökéletes gömbölyded méretű cickók, jégpálya laposságú has, kasmír puhaságú illatos bőr, CNC lézervágóval kiszabott fenék és pneumatikus punci, szilaj paripa vadságával kombinálva az ágyban - lesz az etalon test, és szex terén.
2015. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Kirekesztő vagy. Így nagyon sok értékes ember társaságától fosztod meg magad. Mondjunk te dolgod, csak ez így hogy? Mondjuk amellett, hogy szerintem Kis Grófo olyan szinten primitív, hogy én viccből se bírom hallgatni egy-két kivételtől eltekintve, akkor már nem is vagy kíváncsi a többi dologra belőlem? Mi van, ha amúgy beszélgethetsz velem a kvantumfizikáról, a Kennedy-gyilkosság körülményeiről, politikai hatásairól, az autók működési elveiről, a robbanómotorok és elektromotorok viszonyáról, művészetekről, az ókori olimpiák és az újkori olimpiák közti különbségről, amúgy meg odaadó, kedves, vicces nő vagyok, aki g**ijól főz, és szívesen is teszi? Most akkor Kis Grófo áll közéd meg a nő közé?

Egyébként a kulturális szóban nincs ú betű.

2015. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Nem értelek utolsó válaszoló. Az agytalan, 25 centis afrikait sem értem, én összesen három afrikait ismertem életemben (egyikkel sem feküdtem le, fogalmam sincs, mekkora farkuk), abból kettő orvostanhallgató volt, a harmadim az UNICEF-nél volt valami tótumfaktum, és mind a három legalább három nyelven beszélt. Nagyon ostobák nem lehettek.

A prostira való féltékenységet meg pláne nem értem. Miért lennék én féltékeny egy névtelen lányra a múltból? Mit tudott ő adni a páromnak, amit én nem tudok? Dugni, szopni én is tudok. Mást? Szereti ő a páromat úgy, ahogy én? Tiszteli? Felnéz rá? Aggódik érte, ha beteg? Megkérdezi tőle minden reggel, hogy hogy aludt? Elkészíti a kedvenc kajáját? beszélget vele a munkájáról, a hobbijáról, kultúráról, napi politikáról?

Amíg ezekben nem tesz rám egy jó nagy lapáttal, addig biztos nem leszek féltékeny.

2015. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Bocs, az "utolsó" a #33 lett volna, csak túl sokáig írtam :)
2015. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

#35 Cooltúra. Gyász...Igen elírtam :D Már nem először! :)


Csakhogy ezek a dolgok passzolnak az ízlésbe. Eddig nem tűnt fel, hogy kirekesztő lennék. Ugyanis aki olyan stílust képvisel, hogy TÉNYLEG élvezetből hallgatja a Kiss Grofót - és itt most Kiss Grófó mint szimbólum értem... azzal nem lehet kvantumfizikáról, robbanómotorokról, génsebészetről beszélni...Ezek a szálak összeérnek valahogy...


Pontosan tudom ezt, mert mindig túl engedékeny és elnéző vagyok sajnos. Nem egyszer jártam már olyan lánnyal, aki baromi jól nézett ki, de zeneileg nem passzoltunk annyira, és szabályosan lenézte a tudományt és kicsit komolyabb dolgokat. Nem éreztem magam jól vele. Beszélgetni sem tudtunk igazából a végén már, pedig igyekeztem (:D) - túl jó nő volt.

... de legutóbb is bevallom szégyellem, randizgattam egy ugyan csak jó nővel, ráadásul ő "szedett fel"... nem is értem. Jó fej volt, csak volt egy-két komolyabb kérdés amiben eszeveszettül naívnak tartottam. A siker érdekében "lazítottam" az elveimen és nem vágtam a fejéhez ezeket.


Szóval minden vagyok csak kirekesztő nem :) max elméletben.

2015. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

#36 ... Csak túloztam, te jó ég :D Nem kell vérkomolyan venni Umbgba anekdotát, de ismerek pár "alfanégert" :D akik igen csak szeretik a fehér husit, hogyha eljönnek Magyarországra. Ez egy jelenség. Egy táncos csoporttal jönnek minden évben előadni a nagy afrikai ungabunga kultúrát, és elképesztő, ahogy megőrülnek értük a fehér csajszik... és értelmiségi, intelligens, aranyos egyetemista lányok. Hát kísérleteznek :D


... A prosti dologhoz, ez csak egy hipotézis, egy gondolatkísérlet inkább. Azért jobb ha tudod, hogy nagyon sok férfitársam nem éli meg a jó szexet. Baráti körben ez egy nyílt titok, de sokan mondogatják, jó lenne már végre egy "profi vad csaj"... aki tudja mit csinál. Általában az átlag barátnő jelentősen eltér attól az idealizált tökéletes testű vadmacska lakásos lánytól akik hirdetnek. Sajnos túl könnyű a telefon után nyúlni és inkább azt választani. A férfiaknál a jó szex kiemelt pozícióban van. Nagyon sok ellaposodott kapcsolat van a környezetemben, ahol már hetek, hónapok óta nem szexeltek. Nem jöttek úgy ki a dolgok. Nekem is volt egy barátnőm, vele 1.5 hónapig nem szexeltünk. Egyszerűen nem ment. Nem ért rá, fáradt volt stb... nem volt meg a kémia aznapra. Mindenki rohan, halál karrierista lett nő és férfi is. Egy durva meló hét, vagy egyetemen vizsgaidőszak és már el is távolodtatok 1-2-3 hétre. Nekem is volt orvosis csajom, míg én is épp egy kemény mérnöki szakot toltam... alig volt időnk egymásra, szakítottunk is.


Egy ilyen világban egy telefon, egy magazinból kiválasztott színes-szagos csaj és már szexelhetsz is. (én nem voltam prostinál még, de néha nézegettem már az oldalakat, és nagyon sok ismerősöm meg ki is próbálta)

2015. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Szóval a szomorú tény az, hogy sajnos van mire féltékenykedni. Nem beszélve arról, ha még arra a fél órára kedves, törődő barátnő fíling a csaj. Egy hullámvölgybe jutott kapcsolat gyakran végződhet így.
2015. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!