Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a felháborodásom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Barátommal tegnap este szeretkeztünk ,mondtam neki ,hogy most ne élvezzen a számba (máskor megengedem neki), de amikor arra került a sor csak azért is...

Nem számítottam rá majdnem megfulladtam..

Utána persze nem szóltam hozzá ahogy ma se..



2015. nov. 1. 15:51
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Én 21 Ő 22
2015. nov. 1. 15:52
 2/42 anonim ***** válasza:
80%
Ha megkérted, akkor jogos. Ennyi, ezen nincs mit magyarázni.
2015. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
8%
Nem, a szopás része a szájbaélvezés és a lenyelés.
2015. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy jogos. Mire jo ez a hiszti h nem szolsz hozza? Nagyon megmutattad neki... Egyebkent erezned kell mikor megy el... Ok. Nem volt szep tole de lenyeled nevetsz rajta egyet es kesz...
2015. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%

Egy paraszt volt! Jogos s felháborodásod!

Örüljön, hogy meguszta!

2015. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Ma fogok vele beszélni róla ,kíváncsi vagyok mit fog mondani..
2015. nov. 1. 15:57
 7/42 anonim ***** válasza:
75%
A felháborodásod jogos, a reakciód nem. 21 évesen viselkedhetnél egy kicsit kevésbé gyerekesen. Attól, hogy nem szólsz hozzá, ő nem lesz kevésbé tapló.
2015. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Jólvan igaz, de akkor nagyon ideges voltam..
2015. nov. 1. 16:02
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogalmaznék, hogy nem korrekt. Ha előre megbeszéltétek és nem tartja be az bunkóság.
2015. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom korrektnek, hogy ha valamit kérsz a barátodtól, azt ő csakazértis nem tartja be, viszont azt sem tartom túl felnőtt megoldásnak, hogy hogy két napig nem szólsz hozzá, ahelyett, hogy megbeszélnétek a dolgot.

Mert még az is meglehet, hogy nem direkt csinálta, hanem egyszerűen így sikerült, nem tudta kontrollálni. De ezt csak akkor tudod meg, ha beszéltek róla.

2015. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!