Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen volt az első szopásotok?

Figyelt kérdés

Olyanokra lennék kíváncsi, mint

Hány évesek voltatok

Milyen pózban és kb mennyi ideig szoptatok

Lenyeltétek a végén, vagy máshova élvezett a srác

Volt utána/előtte szex is vagy sem?


2015. nov. 2. 07:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
én 13 voltam, térdeltem elötte, meztelen voltam és úgy 3-4 percig tartott. Talpamra meg a hátamra élvezett. Na ennyi
2015. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

sokkal jobb volt mint képzeltem.. először eléggé tartottam tőle de az ő kedvéért kipróbáltam na meg azért én is kíváncsi voltam hogy milyen.

22 voltam, ő feküdt én meg odamásztam.. korom sötét volt, titokban csináltuk, a lakásban mindenki aludt már. szólt mielőtt elélvezett volna szóval abbahagytam.. szex ekkor még nem volt.

2015. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
#11 jó hogy nem már a talpadra meg a hajadra.. hogy lehetséges az?:D
2015. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

13 voltam, térdeltem előtte kb 15 percet szoptam és kétszer elvezett el, lenyeltem

Csak fél évvel később veszítettem el egy másik sráccal.

2015. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!