Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el ezért a lányokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ezért a lányokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy fiú 18 éves és 10 csajjal szexelt.

Van egy 18 éves lány és 10 fiúval szexelt.

A fiúnak mindenki azt mondja nincs gond hisz fiú ,had élvezze.

De ha a lány csinálja , akkor egy utólsó ...

Miért ilyen a felfogása az embereknek? A lány is ugyanúgy

szerethet csak úgy élvezetből szexelni vagy már az is tilos?


23/l



2015. nov. 4. 10:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell senkinek tudnia rola h mit csinalsz es nem lesz gond ;)
2015. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
44%

Szexelhet amennyivel akar a nő is, de VÁLLALJA A KÖVETKEZMÉNYEIT. Például azt, hogy utána nagyon sok pasinak nem fog kelleni tartós kapcsolatra ilyen háttérrel.


10-ből 7 nő leszarja, hogy én már 18 évesen 10 nővel voltam. Megnéztem mik a következményei és láttam hogy nekem megéri.


10-ből 7 férfinek nagyon is fontos, hogyha a 18 éves lány már őelőtte 10 sráccal volt. A legtöbb férfi az ilyen lányt tartós, komoly kapcsolatra nem fogja alkalmasnak találni. Max egy jó dugásra, vagy ha nem olyan természetű a férfi, akkor még arra sem.


Szóval azt csinálsz te is és más lányok is amit akartok, csak utána vállaljátok a következményeit. A következmény az, hogy tartós kapcsolatra kevésbé lesztek értékesek a férfiak szemében.

2015. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert azt gondolják, hogy egy férfinek kihívást jelent megfektetni valakit, ellenben a nőnek csak elég széttennie a lábát. Én nem gondolom így, csak konkrétan lesz*rom, hogy ki kikkel fekszik le.
2015. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:

Hát...összesen, vagy egy bizonyos időn belül? :D

Amúgy végül is nem elítélendő...felfogás kérdése

Meg picit talán általánosítás is...

2015. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
De most nem rajtam van a hangsúly, hanem másokon , engem nem érdekel ,hogy mit mondanak rám ém élvezem..
2015. nov. 4. 10:53
 6/51 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 évesen bőven sok a 10, akár lány, akár fiú az illető. Egyébként ez szerintem is nagy hülyeség hogy a fiú nyugodtan csinálhatja csak menőbb lesz tőle, de ha lány csinálja akkor meg lotyó. Ez is egy ilyen régi beidegződés hogy a férfi mehet amerre lát, de a nőnek otthon a helye és várnia kell haza az urát. A pasik mindig az ösztöneikre fogják hogy hajtja őket a vadászösztön, persze, a nőknek is ugyanúgy vannak szükségleteik. Szerintem mindenki csinálja annyival és ahogy akarja, ennyi.
2015. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Épp ez az 2. Nektekez miért vissza taszító férfiak?
2015. nov. 4. 10:55
 8/51 A kérdező kommentje:
Csinálhatja bárki persze , de a lányt még akkor is elítélik lenézik..
2015. nov. 4. 10:56
 9/51 anonim ***** válasza:

Egyébként az élvezetből szexeléssel nincs is gond, senkinek nem tilos...

De pl. az sem mindegy, hogy van egy vagy két állandó partner és azokkal többszőr vagy mindig mással és egyre több ember kerül a listára...

Változatlanul nem ítélkezem, de ez is egy szempont :)

2015. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a társadalmi beidegződés, nem tudom miért, de ez van. Ez is a régi időkből van amikor a férfiak azt csinálhattak amit akartak. Most a nők is azt csinálnak amit akarnak csak ez szokatlan.
2015. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!