Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el ezért a lányokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ezért a lányokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy fiú 18 éves és 10 csajjal szexelt.

Van egy 18 éves lány és 10 fiúval szexelt.

A fiúnak mindenki azt mondja nincs gond hisz fiú ,had élvezze.

De ha a lány csinálja , akkor egy utólsó ...

Miért ilyen a felfogása az embereknek? A lány is ugyanúgy

szerethet csak úgy élvezetből szexelni vagy már az is tilos?


23/l



2015. nov. 4. 10:48
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
44%
Mert ilyen nyomi az egész társadalom, engem aztán nem érdekel, ha egy lány vagy nő amíg nincs párkapcsolatban, hogy kikkel, hogy hányszor fekszik össze, a nőknek is joguk van élvezni az élet minden örömeit, viszont ha már kapcsolatban van,akkor fogja vissza magát. Ezt ugyanígy gondolom mindkét nemről.
2015. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
82%

7:


Mert készültek arról kutatások, tanulmányok, hogy az olyan nőknek sokkal könnyebben bomlik fel a házassága, akik a házasságuk előtt sok partnerrel szexeltek. Egy nő minél kevesebb partnerrel volt az elköteleződés előtt, annál tartósabb a házassága.


Mondom, semmi bajom az össze-vissza kufircoló nőkkel, csak épp nem tartom őket a magam számára komoly kapcsolatra, házasságra, gyerekvállalásra alkalmasnak.

2015. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

De ha egy férfi összevissza dug az miért alkamasabb kapcsolatra?


Egyet értek ha már házas akkor ne.

2015. nov. 4. 11:04
 14/51 anonim ***** válasza:
Így van, akkor egy ilyen össze-vissza dugó férfi mennyire lehet alkalmas férjnek. Szerintem többször van abból válás hogy a férj nem bír magával és félredug mert "hajtja a vadászösztön"
2015. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
Hát, nem is az...és szerintem ilyenkor lányok részéről is hasonló a megítélés...megneszelik, hogy a pasi falja a csajokat, levonják a következtetést, hogy biztos nem megbízható
2015. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
33%

13-14-15:

Nem alkalmasabb az sem sokkal.

DE: Az össze-vissza kefélő férfiak nem panaszkodnak, hogy jajj, mit gondolnak róluk. A nők meg igen!


A másik, hogy amit te kérdeztél azt a nők generálják. Ha megtudják rólam férfiként a nők, hogy X évesen 20 nővel voltam már, akkor sokkal jobban vonzódnak hozzám, mintha azt tudják meg, hogy ugyanannyi idősen 2 nővel voltam.

Nők, ez miért van? Miért vonzódtok jobban ugyanahhoz a férfihoz jobban, ha megtudjátok hogy sokkal több nőt hódított meg, mintha kevesebbet?


15-nek külön:

Egy álomvilágban biztos igaz, hogy a legtöbb nőnek nem tetszik, ha egy férfi már sok nővel volt előtte. De a valóság nem ezt mondja.

2015. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Már bocs de nekem tök minden hogy egy pasi hány nővel volt és szerintem rengetegen így vannak vele.
2015. nov. 4. 11:12
 18/51 anonim ***** válasza:
16#: Igen, jogos, erről meg is feledkeztem :)
2015. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszem... A csajoknak mindig az kell aki már bizonyított. Minél többet jól megdugjon előtted. És: a pénz! Aki minél többet összeszedett, az várható hogy a későbbiekben is így tesz. Pont mint a dugással.

De elmondom neked, hogy a lányok is dugnak, ugyanis a férfiak valakikkel megteszik, csak a csajok ezt próbálják elhallgatni és jó hírben maradni. Nem úgy mint te, te eszetlen!

2015. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Na erről beszélek amiket itt irogatsz utolsó.

Visszataszító gondolkodás.

2015. nov. 4. 11:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!