Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el ezért a lányokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ezért a lányokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy fiú 18 éves és 10 csajjal szexelt.

Van egy 18 éves lány és 10 fiúval szexelt.

A fiúnak mindenki azt mondja nincs gond hisz fiú ,had élvezze.

De ha a lány csinálja , akkor egy utólsó ...

Miért ilyen a felfogása az embereknek? A lány is ugyanúgy

szerethet csak úgy élvezetből szexelni vagy már az is tilos?


23/l



2015. nov. 4. 10:48
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
66%
Álszent prűdség ez alapján megítélni valakit. Senki nem tudhatja, hogy miért alakult így. Amíg ezek nem megcsalásokkal párosulnak, amíg nem csapsz be senkit és nem ártasz senkinek vele, úgy csinálod, ahogy akarod. És senkinek nem kell az orrára kötni.
2015. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
66%
11-es vagyok, látom itt is megjelentek az agy mosott birkák, lepontozták a válaszom, mert azt mertem írni,hogy a nőknek is joguk van élvezni az életet, amíg nincsenek kapcsolatban. Bocs, hogy nem állok be a csőcselék birka sorba :) Ez van!
2015. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Én nem beszéltem felvágásról mivel nem is lehet vele.

Megcsálás se jött szóba..

2015. nov. 4. 11:30
 24/51 A kérdező kommentje:
22-es nem baj ha lepontoznak , az ilyenekkel nem lehet mit tenni..
2015. nov. 4. 11:31
 25/51 anonim ***** válasza:
45%
16 ez így van ! a nők megvetik kinevetik azt a férfit akinek kevés nője volt az a menő aki minnél több nőt megdugott! csak szívem 1 nőnek 100x könnyebb sex partnert találni,1 férfinak meg oda kell tenni magát hogy nőt szerezzen. én még nem hallottam csunya kövér csajozó gépről!
2015. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
81%

Rohadtul egyszerű a magyarázat, nem is értem, mi ebben a felfoghatatlan.


Egy férfinak (hangsúlyozom napjainkban hatványozottan) dicsőség, siker, ha akár egyéjszakásra, akár párkapcsolatra meg tud hódítani egy nőt. Gondoljunk már picit bele, mennyi elvárásnak kell megfelelniük. Egyéjszakásnál alapjáraton csak a jól kinéző, sármos férfiak jönnek szóba, mert "há' ha már úgyse kell vele együtt élnem, akkor a teste legyen jó, lehet majd dicsekedni a barinőknek, milyen jó pasi volt meg". Ebben a körben a férfiak 80-90%-a fenn is akad a rostán. Párkapcsolat: ezer meg egy, egymásnak ellentmondó tulajdonságnak kéne megfelelni, határozottság, nagyképűség, tökéletes problémamegoldó készség, jó beszélőke, romantikusság, keménység, jó megjelenés, jó test, és ha még ez nem lenne elég, jó pénzügyi helyzet. Az mindegy nektek miből, de furikázva legyen a popótok. Ez volt a férfi szemszögéből.


Női oldal: kisminkeled magad, felveszel valami miniruhát, amiből kilátszik mindened (de ez sem feltétlenül kell, maradhatunk egy szebb öltözetnél, hogy ebbe ne kössetek bele), lemész az igénytelen zenét játszó szórakozóhelyre. Kicsi táncikálsz, rázod a farodat, és válogatsz a felbukkanó hímek közül. De ez csak egy szituáció, lehetne bármilyen élethelyzetet mondani, a lényeg ugyanez. Semmilyen elvárásnak nem kell megfelelned ahhoz, hogy szexet kapj, jóformán alanyi jogon jár, csak mert nő vagy.


És akkor a sokat mondott, de elképesztően jó példa. Az a kulcs, amelyik sor zárat nyit, az egy jó kulcs. Az a zár, amit minden kulcs nyit, az egy sz*r zár.


Érteni? Kefélgethetsz össze-vissza, de egy idő után másra majd nem fogsz kelleni. Senki nem akar hosszú kapcsolatra egy ribit.

2015. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
2015. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti ez is egy vélemény,de ez a záras hasonlat már megbocsáss, de sértő , nem azt mondom ,hogy minden pasival le kell feküdni...

Az meghogy csak rázzuk a popsink és máris szexelhetünk hát ez kicsit ( nagyon) levan egyszerüsítve. -.-

2015. nov. 4. 11:48
 29/51 A kérdező kommentje:

Kövér ronda rib.. aha.. Aki nemad magára

Azt nem is szuper szexy Férfiak fogják megfektetni és tudom vannak olyan lányok és fiúk is akik nem tehetnek róla, de ez nem mindenkire igaz..

2015. nov. 4. 11:51
 30/51 anonim ***** válasza:
81%

A 26-os jól kifejti mélységeiben a lényeget.


A 27-es pedig egy rövid, mindenki számára érthető válaszban mondja el ugyanazt.

2015. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!