Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el ezért a lányokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ezért a lányokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy fiú 18 éves és 10 csajjal szexelt.

Van egy 18 éves lány és 10 fiúval szexelt.

A fiúnak mindenki azt mondja nincs gond hisz fiú ,had élvezze.

De ha a lány csinálja , akkor egy utólsó ...

Miért ilyen a felfogása az embereknek? A lány is ugyanúgy

szerethet csak úgy élvezetből szexelni vagy már az is tilos?


23/l



2015. nov. 4. 10:48
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Szépen*
2015. nov. 4. 13:24
 42/51 anonim ***** válasza:
Ez vitathatatlan. Ahogy az is holt biztos, hogy te nem tartozol ezek közé a nők közé. Ezt nem sértésnek szánom, kell ilyen is. A gond mindig ott kezdődik, amikor a kevésbé intelligens (legyen az nő vagy férfi, mert ez inkább az utóbbiak táborában nagyon népszerű) megpróbálja letolni az intelligensebb torkán a logikátlan teóriáit.
2015. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Nem tudom írták-e már, nem olvastam el mind az 5 oldalt.

Szóval mivel általában a fiúknak kell a lányoknak udvarolni, nekik 'kihívás' szexelni, vagyis a lányoknak nem kell megküzdeniük ezért. Semelyik oldalon se dicsekednék ezzel..

2015. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Ezt a baromságot, hogy "bezzeg a férfiaknak szabad, akkor a nőknek miért nem?" hülyeséget mikor fejezitek már be?

Csinálj azt, amit akarsz. Engem ugyan nem érdekel.

2015. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Nem mindneki ilyen, felőlem nyugodtan azzal szexelsz akivel akarsz.
2015. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

De most nem rólam van szó...

És nem is rólatok, így kéne felfogni hogy leszarja mindenki :/

2015. nov. 4. 18:58
 47/51 anonim ***** válasza:
Jajj hát hogyne, a nőknek nézzünk el mindent, természetesen ezt is alanyi jogon. Nincs így is elég előnyötök mindenhol?:) Bezzeg ha egy szerencsétlen férfi kiír egy kérdést, hogy huszon x évesen sem tudott barátnőt szerezni, elítélnétek e ha prostinál csillapítaná a szenvedéseit, 10-ből 9 nő gondolkodás nélkül nekiáll köpködni és neki nem kéne kapcsolatra soha ilyen férfi, stb, stb. Szálljatok már kicsit magatokba, könyörgöm...
2015. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Szokták mondani hogy : Az a kulcs ami minden zárat kinyit az nagyon jo kulcs, de az a zár amit bármelyik kulcs kinyit az rossz..

Ebben az esetbe a pasik a kulcsok a csajok a zárak! :) Én egy 17 lány vagyok ciki nem ciki 3 éve élek nemi életet volt egy majd nem 2 éves kapcsolatom 3 honapig singli voltam 9 pasival ágyba bujtam.. 3 honap után szerelmes lettem ujra. Mostmar 1,5 éve vagyunk együtt számoljatol az 12 pasi ma sem csinálnám másképp.. izlések és pofonok.. :) a párom ledöbbent amiután elmondtam neki de nem is jutott eszébe emiatt elhagyni! Hozunk rossz döntéseket de azok is kellenek hisz ha egy hibát elkövettünk nem tesszük meg ezeket ujra! Nekem az a 3 honap hiba volt de nem változtatnék rajta!

2015. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Szerintem még hibának se lehet mondani.
2015. nov. 5. 17:06
 50/51 anonim ***** válasza:

Úristen mennyi büdös qrva egy helyen O.o

Az is megkülönböztet minket az állatoktól, hogy tudunk magunkon uralkodni.

Ti állatok vagytok, 3 hónap alatt meg egY igaz szerelemből nem esünk a másikba.

Retkesek vagytok.

2015. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!