Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem igazságtalan dolog ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan dolog ez a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Az a nő, aki nem felel meg a média elvárásainak, általában nem talál magának pasit.

Viszont egy pasi akárhogy kinézhet, lehet mackós, lehet szőrös, lehet vékony, alacsony, magas, úgyis talál magának nőt, mivel a nőknek sokkal több féle pasi bejön. Sőt, van olyan nő, akinél erősen a pénz dominál...

Szóval egy alacsony dagadt pasinak is lehet modellalkatú barátnője (láttam már ilyet, nem egyet), míg egy átlagos, vagy csúnyább nő biztos, hogy nem talál magának jó pasit...

Főleg, hogy ugye a pasiknál előny, ha a nő buta, mint a s.e.g.g.

Ez nem igazságtalan kissé?

Ha pasi lennék, csak jó duma kell, intelligencia, magabiztosság, és a jobbnál jobb nőket kapnám meg, ha nő vagyok, akkor tökéletesnek kell lennem kívülről, belülről meg nem baj, ha kicsit defektes is vagyok, legyek "r**banc az ágyban", főzzek jól stb...

A nőknek miért kell tökéletesnek lenniük, a pasiknak miért nem?


2015. nov. 7. 20:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a saját elméleted szerint neked biztosan rengeteg pasid van, mert címeres kretén vagy.


Kezdjük ott, hogy szerinted egy pasi könnyebben talál párt. Márpedig egy pár egy pasiból és egy nőből áll, tehát ahol a pasi párt talált, ott a nő is: ketten egymást. Erről az érvről ennyit.


Akkor szerinted a nők kevésbé válogatósak, mint a férfiak, holott amúgy a kutatások szerint ez pont fordítva van.

[link]

Vagyis a nők sokkal hajlamosabbak lefelé értékelni a pasikat, mint fordítva.


Amúgy ha szétnézel csak itt a gyakorin, a kérdések felét a sikertelen férfiak, a másik felét a sikertelen nők teszik fel. Te gondolom ez utóbbi vagy, és most ahelyett, hogy gondolkodnál, inkább telesírod a netet.


Én pl értelmes lányokra vágyom, de nem sokan vannak. Attól, hogy kicsit felvágták pl a te nyelvedet is, még nem vagy okos, csak maximum harsány és irritáló. Ha feladod azt az önáltató mítoszodat, hogy te az okosságod miatt nem kellesz a pasiknak, akkor máris egy körrel beljebb vagy.

2015. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

4-es vagyok (3-as?):

maradjunk annyiban, hogy én nem tartom magam csúnyának, ennek ellenére elég sokan próbálják velem elhitetni

a legfontosabb, hogy előbb magaddal békélj ki, utána jöhet a szerelem, legalábbis én így éltem meg

és köszönöm ^^

2015. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#11 - én nem az okosságomat, hanem a csúnyaságomat okolom amiatt, hogy nincs pasim. Nem vagyok valami rendkívül intelligens nő, de azért műveltebb vagyok, mint a mai cicababák. :)

És ezt nem csak én mondom, hanem a férfi ismerőseim is pl, akik engem a barátságzónába tettek, mert nagyon jól el lehet velem beszélgetni, de ugye nem vagyok szép.

Ami ellen próbálok tenni sminkkel, jó frizurával, alkatomhoz illő ruhákkal (mielőtt még jönnétek azzal,hogy nem teszek semmit a csúnyaságom ellen, bár a rossz genetikán semmi nem segít...).


Nyilván most a keserűség beszél belőlem, de ha te ebből meg tudod állapítani, hogy hülye vagyok, akkor gratulálok. Lehet, hogy igazad van.

2015. nov. 8. 13:59
 14/26 anonim ***** válasza:
Oké, csúnya vagy, tegyük fel igazad van. De szép pasi kéne, vagy csúnya?
2015. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ne viccelj már... Csúnya emberre ki vágyna?

Ha így lenne, nem csak olyanok jönnének össze velem, akiknek nem jut más :D


Természetesen szép férfira vágyom, olyanra, aki nekem szép.


Félrértések elkerülése végett, tudom, hogy ez lehetetlen számomra, az én szépségideálom egyébként nem a mai páwagyerekek, hanem a komoly, intelligens férfiak. Nem is külső, inkább belső tulajdonságai a fontosak.

Míg a férfiaknál (és rengeteg nőnek) elsőfleges a külső.


Bocs a furcsa fogalmazásért, csak siettem és telrfonról vagyok.

2015. nov. 8. 14:40
 16/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, te valamiben nagyon el vagy tájolva. A legtöbb férfinek nem a fizikai szépség számít, hanem a kisugárzás és a megjelenés. Ha te nem érzed elég szépnek magad aza te hibád mert igenis tehetsz ellene. Pontosan erre való a rengeteg női praktika, kencefica, ruha és még sorolhatnám.

Most jönnek majd a képmutatók, h nekik a természetes szépség kell de ez egy baromság. Van egy pár lány ismerősöm, régen szürke kis izék voltak, a fiúk le se tojták, aztán elkezdtek divatosan, nőiesen öltözködni (szoknya harisnya, ruhák, magassarkú stb) meg sminkelni, befestették a semmilyen színű hajukat szőkére v feketére, csináltattak egy jó frizurát és kész ennyi, máris odavannak értük a srácuk. PErsze megnőtt az önbizalmuk is, de ez egyenesen arányos azzal h hogyan néznek ki. Az meg senkit sem érdekel, hogy hogyan nézel ki alapból ha úgyis mindne lány sminkel.

Ha az alakod meg nem jó, akkor elmész sportolni, fél év után teljesen okésan fogsz kinéznia legtöbb férfi számára. Sok férfinek amúgy is fontosabb a test, mint mondjuk az arc.


Szóval sztem ez egy olyan dolog, h nem születni kell rá, a nők nagyrésze nem született modellalkat és arcú, csak tenni érte. Kell egy alap szint, de kevés aza lány aki annyira ronda, h egy kis sminkkel ne lehessen jó csajt csinálni belőle.

Aki lusta, vagy tehetetlen, vagy örökös nyavalygó, vagy kitalálja, hogy ő "természetes" és "olyan pasit akar aki így is szereti őt, rondán" az bizony lemarad, kimarad. Megszoksz, vagy megszöksz.

2015. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
áhá, te csúnya vagy (a saját állításod szerint) de mégis szép pasi kell. szóval elvárod hogy a srácok a te érdekedben lejjebb adják az igényeiket. egy jó pasi mégis miért érné be egy csúnyával, ha egy csúnyaként te is szépre vágysz? k*rvára nem hibáztathatod a srácokat hogy egyiknek se kellesz ha fordított esetben nyilván magadnak sem kellenél.
2015. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Direkt leírtam rgy hozzászólásomban, hogy nem vagyok igénytelen nő, hogy adok a kinézetemre. Innentől kezdve érvényét veszti mindaz, amit leírtál.

Főleg, hogy az első mondatodban azt írod, hogy a férfiaknak a kisugárzás a lényeg (hülyeség...), utána meg jössz azzal, hogy legyek tipikus cicababa.

Összevissza hadoválsz.

És még egyszer mondom: leírtam már, hogy sminkelem magam, stílusosan öltözködöm, stb...

Ne idegesíts még ilyen hülyeségekkel.

2015. nov. 8. 16:39
 19/26 A kérdező kommentje:

#16- nak még annyi, hogy felesleges ez a fellengző stílus, ha olyan dolgokat írsz le, amire nekem nincs szükségem, csak feleslegesen felidegesítettél.

Mint a #17. Te jó ég! Hát erről beszélek, hogy a ronda pasiknak is szupermodell nő kell -csak ők nagyobb eséllyel kapják meg! Az én pasijaimat mindig szépnek láttam, de minden barátnőm csúnyának vélte.

Ti tudtok olvasni? És nem várom el, hogy szép pasim legyen, de még ezt is leírtam, hogy tudom, ilyet nem várhatok, ráadásul azt is leírtam, hogy nekem fontosabb, hogy az illető belül legyen szép...

Ha nem foglalkoztok azzal, amit leírok, minek okoskodtok itt egyáltalán?

2015. nov. 8. 16:48
 20/26 anonim ***** válasza:
jól van szóval az egész világ hülye csak te vagy teherautó, értem.
2015. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!