Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igazságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazságtalan dolog ez? Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, baromi jó lelkű, kedves, okos jó ember mégis egy nőnek sem kell, szinte 28 évesen még egy barátnője se volt, mert annyi a hibája, hogy határozatlan.

Viszont van egy másik fiú ismerősöm, aki durva, bunkó, nagyképű, meg is üti a nőket, de érdekes módon mindig van kapcsolata, mindig van barátnője. Ez mennyire elterjedt manapság?


2014. jún. 5. 21:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

"Welcome to the real world."

- Morpheus

2014. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nagyon elterjedt.


Én is kicsit hasonló vagyok, mint a kedves ismerősöd és én annyival voltam csak beljebb, hogy engem kihasznált az exem és sokszor megcsalt... Szar világban élünk, ez van.

2014. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Értékrend lvl. XXI. Century
2014. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Minnél jobban sajnáltatod magad, az élet annál nagyobbakat rúg beléd.
2014. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Az a legszomorúbb az egészben, hogy tudom, hogy én is erre a sorsra fogok jutni. Ha 28 leszek, még akkor se fogom átélni az életem első csókját és ölelését :(


20/F

2014. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5. Esetleg kövér nővel is jó lenne?
2014. jún. 5. 21:14
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, mint a kérdező ismerőse... Igen, sajnos ez az elterjedt!!
2014. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2014. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"baromi jó lelkű, kedves, okos jó ember"


- Ebből az derült ki, miért jó barátnak, de az nem derült ki, miért kellene máshogy is vonzódni hozzá.

Azért azt beláthatod, hogy vonzódáshoz kell valami plusz is.

2014. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen én sem vagyok egy pálcikaember.


#5 voltam.

2014. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!