Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem igazságtalan dolog ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan dolog ez a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Az a nő, aki nem felel meg a média elvárásainak, általában nem talál magának pasit.

Viszont egy pasi akárhogy kinézhet, lehet mackós, lehet szőrös, lehet vékony, alacsony, magas, úgyis talál magának nőt, mivel a nőknek sokkal több féle pasi bejön. Sőt, van olyan nő, akinél erősen a pénz dominál...

Szóval egy alacsony dagadt pasinak is lehet modellalkatú barátnője (láttam már ilyet, nem egyet), míg egy átlagos, vagy csúnyább nő biztos, hogy nem talál magának jó pasit...

Főleg, hogy ugye a pasiknál előny, ha a nő buta, mint a s.e.g.g.

Ez nem igazságtalan kissé?

Ha pasi lennék, csak jó duma kell, intelligencia, magabiztosság, és a jobbnál jobb nőket kapnám meg, ha nő vagyok, akkor tökéletesnek kell lennem kívülről, belülről meg nem baj, ha kicsit defektes is vagyok, legyek "r**banc az ágyban", főzzek jól stb...

A nőknek miért kell tökéletesnek lenniük, a pasiknak miért nem?


2015. nov. 7. 20:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"férfiaknak a kisugárzás a lényeg (hülyeség...), utána meg jössz azzal, hogy legyek tipikus cicababa. "


Miért lenne hülyeség? A kisugárzásba nagyrészt a kinézet is beletartozik. Ez kell ahhoz h magadat el tudd fogadni. Ami nálad nincs meg. Sehol nem írtam h legyél cicababa. Ha neked az jön le abból, h hordj magassarkút és sminkeld magad, h cicababa, akkor meg is van a gondok forrása. Túlzottan sztereotip a gondolkodásod. Gondolom a "férfi" is nálad a kockás hasnál, jólfizető pénzügyi melóval, és BMWvel társul. Aki meg nő létére mer nőiesen kinézni, az egy buta cicababa. Te meg gondolom, a mindenki fölött álló, überwoman vagy, aki valamiért ilyen csúnya testben materializálódott, és az egész világot meg kell tanítania, hogy őneki bizony így is jár a tökéletes férfi.

2015. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Majdnem mindennap magassarkúban járok és szoknyában. Minden nap sminkelem magam.

Azt is leírtam, hogy általában olyan pasik jönnek be, akik a legtöbb nőnek nem, tehát kockahas kilőve. Nekem általában a belső tulajdonságoktól lesz szép az ember. Nem érdekelnek az autók, a pénz sem igazán, mivel mindent meg tudok magamnak venni, mivel jól fizető állásom van.

A már leírt dolgaimat ismételgetem, azokat, amiket te nem fogtàl fel, mert ha megtetted volna, akkor nem tudnál itt fellengzősködni.

Egyrészt ezért sem tudlak komolyan venni. Másrészt azért sem, mert az előző leveledben egy hatalmas logikátlabság volt, és mikor felhívtam rá a figyelmed - leszartad.


Szó sincs arról, hogy én "überwoman" (érdekes megoldás a németet és az angolt íly módon keverni) lennék. De ezt is leírtam már.


Te nő vagy?

2015. nov. 8. 17:19
 23/26 anonim ***** válasza:

"természetesen szép férfira vágyom"

"nem várom el hogy a pasim szép legyen"


akkor most miről is beszélünk? :D azt se tudod mit hablatyolsz, minden kommentedből csak a világra vetett haragod tükröződik és hogy mindenki hülye, csak neked van igazad. ideje lenne ebből visszavenni és tenni egy nagy, realista pillantást vetni a meztelen tükörképedre, végigmérni hogy mi az amin javítani lehet és nekiállni.

az önbizalmad ezáltal a kisugárzásod is jobb lesz, nem is beszélve arról a "hibáról" amit kijavítasz így.


de felőlem folytathatod ezt a gyerekes duzzogást és harcot az egész világon ellen.

2015. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Igazad van, ebben lehet ellentmondás.

Úgy értettem, hogy a valóságban nem vártsm el soha egyik padimtól sem, hogy gyönyörű legyen.

Viszont tény, hogy amikor nincs pasim, szép férfiakról képzelgek.

Így értettem. A valóságban,ha egy férfi intelligens, művelt és humoros, akkor általában szépnek látom.

2015. nov. 8. 17:49
 25/26 anonim ***** válasza:

Mi is bombanőkről fantáziálunk a valóság azonban sokszor más. A valóságban nagyon is megfér egy sokak által "álompasiként" definiált egyed egy "átlagos"nak mondott csajjal és vica versa. Mert számtalan oka lehet rá, amiért vele van. Egy hosszútávú kapcsolatban kerülnek előtérbe a belső tulajdonságok - de soha sem szabad elfelejteni, h a külső mindig szempont marad.


viszont az biztos, h a szórakozóhelyen 2 kb egyforma kaliberű lány közül ahhoz megyünk hozzá aki jobban kirakja a melleit, rövidebb a miniszoknyája, magasabb a tűsarkúja, és szebb a sminkje. Ez van.

2015. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Az én pasijaimat mindig szépnek láttam, de minden barátnőm csúnyának vélte."


Látod ezzel én is mindig pont így voltam: az összes nőm miatt körbe röhögtek a barátaim. Ha kicsit feladod ezt az "egyedi vagyok mindenben" alapállást, akkor lehet hogy észreveszed, hogy rajtad kívül is vannak emberek - férfiak is - akik nem csak buta cicákat kedvelik.


Amúgy abból, hogy voltak pasijaid, az látszik, hogy alapból nem vagy kudarcos. Most valaki pofára ejtett, erre nem biztos hogy az az adekvát válasz, hogy telesírod a netet ezzel a "minden férfi disznó, minden nővel ki van cseszve" című lejárt sanzonnal. Ennél te valószínűleg több vagy.

2015. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!