Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki járt már így, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már így, hogy megismerkedett egy csajjal, és aznap már szexeltek is (spontán)? Például buliban ismerkedés, vagy bármi egyéb hasonló után?

Figyelt kérdés

Várok történeteket is! 22/F


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2015. nov. 8. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Volt ilyenre példa, de nem sűrűn.

A legutolsó már a felségem. :)

2015. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Bár én is lány vagyok, velem is megtürtént pár hasonló spontán kaland. Nyugodtan le lehet rib.a.n.cozni, ha ettől valaki jobban érzi magát, nem vagyok sértődős.

Mindet nem írom le, csak a legemlékezetesebbet. Siófokon nyaraltunk pár napot a barátnőimmel érettségi után és az egyik buliban felfigyeltem egy srácra, nagyon jól nézett ki is valami azonnal megragadott benne. Mikor a tekintetünk találkozott, én rámosolyogtam, ő meg nem fecsérelte az időt azonnal odajött és leszólított. Pár perc múlva már a tánctéren táncoltunk és csókolóztunk szenvedélyesen. Mi tagadás, nagyon beindultam tőle és ő is pontosan tudta, hogy mit akar... egy óra múlva már a szállásán voltunk és nagyon összegyűrtük a lepedőt. Napkeltéig nem tudtunk egymással betelni.

Később kiderült, hogy nős és van egy 1 éves gyereke :( Sajnos sokat szenvedtem miatta, főleg azért mert a mai napig nem találtam hozzá hasonló pasit.

22L

2015. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na ez az! Abba már volt érzelem! Az meg azért nem jó, mert hiányozna utána... Ha meg nincsen érzelem, akkor nem olyan jó a szex.
2015. nov. 9. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!