Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy férfi szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi szerelmes lesz belém, nem érdekel többé! Csak játszok a férfiakkal, miért van ez?

Figyelt kérdés
Próbálgatom a határaimat, elveszek mindent és semmit nem adok cserébe. Se érzelmet, se szexet, se kedvességet. Játszom, győzök és élvezem a játékot. Szeretem ha vágynak rám, és szerelmesek belém, de ha ezt megtapasztalom, megalázom őket és tovább lépek. Mindig ilyen voltam, nem ért csalódás, melőtt még valaki ezt a választ adja.

2015. nov. 10. 22:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:
Akik szerint nem létezek, azok minek veszik a fáradtságot, hogy írjanak akár egyetlen sort is? Mert szerintem értelmetlen időpazarlás. Addig nem hiszed el amíg nem találkozol velem vagy hadonló nővel, mert azért rajtam kívül is léteznek még ilyenek! Akkor a saját bőrödön fogod érezni ezeket. A jelenlegi áldozatommal hétvégén pontot teszek a boldog "kapcsolatunk" végére, neki igazinak tűnök, szerintem ő is azt fogja kívánni hamarosan, bárcsak ne léteznék!! 😀
2015. nov. 11. 09:53
 72/83 anonim ***** válasza:
100%

Egyre szánalmasabb, ahogy vered magad. Ha tényleg az lennél, aki vagy, akkor nem itt gyakorin "önigazolnád" magad ... Ez az első paradoxon ;-)

(#70-es voltam)

2015. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy ostoba ku.rva vagy, majd ha megöregszel és lógni fog a pinád meg a melled és a kutyának se kellesz majd akkor örülnél valakinek, de nem lesz senkid csak a Varázs Ujjak Beöntés.
2015. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta önigazolás gondolom neki, ha már nem lehet őszinte, itt elmondhatja az igazi véleményét. Én pasit ismertem hasonlót, nagyon szerelmes voltam belé. Teljesen kicsinált, tönkretett, kifacsart mint egy citromot. Dolgoztam rá külföldön, két évig küldtem haza a pénzt, eleinte tökéletes volt, azt hittem ő az igazi, bármit megtettem volna érte, az elején szexeltünk, utána már soha. És én mégse tudtam vele szakítani, mert azt gondoltam, majd megváltozik, olyan lesz mint a kapcsolat elején volt. Bármit megadtam volna ezért, de a lehetetlent akartam, mert az a valaki akiben beleszerettem soha nem létezett. Egy illuzió volt csupán.
2015. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok személyiségzavar létezik (borderline, dependens, nárcisztikus) ezek közül a legutolsó a legpusztítóbb, itt egy ilyen esettel állunk szemben, ha igaz amit ez a nő leírt. Nagy diktátirokra, hódítókra jellemző ez a kórkép. Ami nem betegség, kezelni nem igazán lehet. Picasso is ilyen típusú ember volt, rengeteg nő lett öngyilkos utána vagy végezte a bolondok házában. Egy nagyon jó találó, ide illő idézet:


"A nárcisztikus manipulátor olyan ember aki szívtelenül, lelkiismeretlenül, szemrebbenés nélkül képes tönkretenni bárkit. Először olyan tökéletes és olyan jó, hogy az már nem is lehet igaz. Aztán egy szikével eltávolítja a szívedet és minden egyebet amit akar. Biztos kézzel operál és ha nem is mindig, de többnyire hibátlanul. És mikor megkapta, amiért elsősorban jött, és az áldozata ott fekszik az útszélen lelki sebektől vérezve, ő csendben továbbmegy, hogy újra elkövesse ezt valaki mással"

2015. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
100%
Akár férfiben, akár nőbe ilyen valaki... undorító és szánalmas. Normális férfi nem tesz ilyet nővel és normális nő nem tesz ilyet férfial. Nem tudod, mit jelent a szeretet vagy az emberség, mert egy féreg vagy. Ahogy a hozzád hasonlók is. De úgyis visszakapod majd az élettől, nem félek attól, hogy nem. Majd talán pont Te leszel halálosan szerelmes egy nálad is manipulatívabb férfiba... :D
2015. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy vannak ilyenek. Nem baj, egy igaz Street Hustla sebezhetetlen.



Peace

2015. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:
Nektek ki mondta, hogy én egyedül élek? 10 éves kapcsolatom van, tud ezekről a játékokról és őt egyáltalán nem zavarja. Volt nagy szerelem is az életemben, elég nagy játékos volt, de ott is én győztem.
2015. nov. 11. 18:12
 79/83 anonim ***** válasza:
Na. Vége a sulinak? Akkor írd meg szépen a házid, aztán mars az ágyba.
2015. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
Aztán hogy vetsz véget a kapcsolatnak??? Mi a terv?
2015. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!