Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy férfi szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi szerelmes lesz belém, nem érdekel többé! Csak játszok a férfiakkal, miért van ez?

Figyelt kérdés
Próbálgatom a határaimat, elveszek mindent és semmit nem adok cserébe. Se érzelmet, se szexet, se kedvességet. Játszom, győzök és élvezem a játékot. Szeretem ha vágynak rám, és szerelmesek belém, de ha ezt megtapasztalom, megalázom őket és tovább lépek. Mindig ilyen voltam, nem ért csalódás, melőtt még valaki ezt a választ adja.

2015. nov. 10. 22:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
Csak érdekli, ha évek után is visszatér az összes 😀
2015. nov. 10. 23:44
 52/83 anonim ***** válasza:
100%
mindig vannak nyomorékok akik nem adják fel..ettől ne szállj el
2015. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
100%

Macska-egér játék... nem szép dolog, de magamból kiindulva, ezek szerint érdekli az embereket a saját határaik feszegetése és a lehetetlen legyőzése.

Fuhh, lehetne erről hosszasan beszélgetni, mert magam is voltam hasonló részese, de inkább nem hozom fel, és nem szeretnék mesélni.

2015. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%

hol tevekenykedsz? csak hogy tudjuk hol kell vigyazzunk.

hol vadaszod a pasikat?gyk-n is?

2015. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a csajt ismerem! Szerintem tudom ki ez! Nagyon sok férfit tett anyagilag, erkölcsileg, idegileg tönkre. Igazi nárcisztikus manipulátor. Az unokatestvéremet a pszichiátrián kezelték fél évig a szakítás után. Ráadásul minden pénzét neki adta, el akarta venni feleségül, nem ő az egyetlen aki így járt sajnos!!
2015. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Egy ilyen nő után még akkor sem futnék, ha életem legjobb numerája lett volna. S nem csak én, de a legtöbb férfi így van ezzel. De állításod szerint a legtöbb esetben "szexet sem adsz" nekik, szóval nincs miért futni utánad. Senki nem eszi meg a maszlagodat.
2015. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
22%
Szexet nem ad! Pont ez a lényeg benne! Vágysz utána, sóvárogsz, de nem érheted el! Tudnék mesélni. Mi a jó ebben? A hatalom érzése és az anyagi javak, mert sok pénzt áldoznak rá, nem ajándékban, sokkal komolyabb tételekben.
2015. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha. Nincs olyan férfi, aki pár hónapnál tovább (nem pláne évekig, na persze) fusson egy olyan szekér után, amelyik nem veszi fel.
2015. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Majd az egyik megerőszakol, az jó buli lesz.
2015. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
100%
XD az ilyen pcsáknak szoktam írogatni szexuális jellegű dolgokat fb-n, majd válaszolnak is rá, majd amikor poénból próbálnám rávenni, hogy szexeljünk, akkor visszautasít, azt hiszi, hogy most akkor fú utána futok, pedig csak egy ribinek tartom, és amikor fantáziálgatok, akkor jó ezt hús vér nővel is megosztani, ő meg vevő rá, de élőben nincs az az isten hogy hozzáérjek egy ilyen nyomi ribihez, még akkor sem ha jól néz ki XD szerintem a pasik, akik "futnak utánad" azoknak a 90%-a a háttérben röhög rajtad, meg lenéz és sokszor csak unalomból meg poénból írnak, de nagy részük nem gondolja komolyan még azt sem hogy alkalmi kapcsolatra kellenél, mert annyiba sem vesznek, mint egy lábtörlőt, akibe beletörlik a lábukat, majd félredobják.. :D ja hát igen biztos hogy vannak olyan önbizalom hiányos gyerekes pasik is, akik tényleg komoylan gondolják, hogy akarnak tőled valamit :) gratulálok, hogy át tudod ejteni őket, igazán büszke lehetsz magadra :D csak ne hidd azt, hogy minden körülötted forog, mert nagyon nem XD a látszat néha nagyon is csal ;)
2015. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!