Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy férfi szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi szerelmes lesz belém, nem érdekel többé! Csak játszok a férfiakkal, miért van ez?

Figyelt kérdés
Próbálgatom a határaimat, elveszek mindent és semmit nem adok cserébe. Se érzelmet, se szexet, se kedvességet. Játszom, győzök és élvezem a játékot. Szeretem ha vágynak rám, és szerelmesek belém, de ha ezt megtapasztalom, megalázom őket és tovább lépek. Mindig ilyen voltam, nem ért csalódás, melőtt még valaki ezt a választ adja.

2015. nov. 10. 22:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
22%
55-ös vagyok ha valakit érdekel olvassa el a nárcisztikus emberek jellemzőit, ez a nő ilyen, inkább a férfiakra jellemző ez, de van egy pár nő is. Nagyon komolyan kifosztotta a rokonomat minden téren! És a srác a mai napig rajong érte. Több tízmillió forint vándorolt a nőhöz. És ez csak egy eset s sok közül!
2015. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim válasza:
100%
rohadjon meg az ilyen fereg!
2015. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim válasza:
100%
Szerintem te egy rokkantnyugdíjas macskás nő vagy, aki előadja, mekkora sztár, mikozben knorr zacskoslevest eszel rantottaval ebédre, es hetekig rad sem rúgja senki az alberleted ajtajat.
2015. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
100%
Macskák? Szerintem az ilyet még az állatok is messzire elkerülik. Megérzik a gonoszt. :)
2015. nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek pszichológiai oka van. Arra tudok gondolni, hogy a gyermekkorában valami trauma érte vagy nem kapott a szüleitől elég figyelmet. Ha ez a helyzet, akkor kezelni kell.


Vagy csak egyszerűen idióta.

2015. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már ez a Csaj csak provokál titeket,nem veszitek észre?
2015. nov. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak önértékelési problémáid vannak, és folyton keresed a pozitív megerősítéseket. Ennyi.
2015. nov. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:
Nagyon szórakoztató hozzászólások! 😀 Tévedések azért vannak. Fiatal vagyok és hála istennek egészséges, az agyamnak sincs semmi baja. Nagyon jó életet élek, mindenem meg van! A férfiakat nem sokra tartom ez tény! Barátnak jók, a többit hagyjuk! Egyébként szánalmas ösztönlények, akik renekül irányíthatók! Az állatok szeretnek, mint ahogy én is őket. Azért vagyok gonosz, mert nem leszek a férfiak rabszolgája mint a többi nő? Érdekes megállapítás. Én csak azt teszem veletek amit ti a nőkkel! Ja, hogy ez nem tetszik! Hát ez engem nem érdekel!! Volt olyan akit szerettem, egy kezemen meg tudom számolni, a többiek megérdemelték amit kaptak!!
2015. nov. 11. 06:29
 69/83 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudott ott a baj, hogy a hozzád hasonlók miatt lesznek a normális férfiakból nem normálisak!

Nincsen gonoszabb annál, aki azelőtt jó volt, egy másik gonosz őt is gonosszá tette...

33F

2015. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
100%

Írtam egy hosszabb gondolatfolyamot, de kitöröltem. Miközben folyamatosan rácáfoltam a hülyeségeidre és logikusan szembe állítottam a baromságaidat a tényekkel, rájöttem valamire.

Kamu vagy! :-P Olyan dolgokat hozol fel, amelyeket minimális élettapasztalattal rendelkező ember nem mond. Ostoba és szánalmas kliséket használsz, olyan messze vagy a lefestett karaktertől, mint Donald Kacsa a vasárnapi rozmaringos kacsacombomtól :-P

Gondolom fizetnek neked, hogy ilyen provokatív kérdésekkel pörgesd az oldal látogatottságát; ebben csak az a szomorú, hogy mennyien bedőlnek az ilyennek.

2015. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!