Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy férfi szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi szerelmes lesz belém, nem érdekel többé! Csak játszok a férfiakkal, miért van ez?

Figyelt kérdés
Próbálgatom a határaimat, elveszek mindent és semmit nem adok cserébe. Se érzelmet, se szexet, se kedvességet. Játszom, győzök és élvezem a játékot. Szeretem ha vágynak rám, és szerelmesek belém, de ha ezt megtapasztalom, megalázom őket és tovább lépek. Mindig ilyen voltam, nem ért csalódás, melőtt még valaki ezt a választ adja.

2015. nov. 10. 22:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok magányos, állandóan vannak körülöttem!

Ne aggódj romantikus lelkű emberke! 😀

Ha találkoznánk belém zúgnál, mire észrevennéd késő lenne!! 😀"


hehh te érzelmileg egy 10 éves szintjén vagy.. egy idő után már nem lesz elég ha körülötted vannak, hanem szükséged lesz másra is. egyébként meg a szépség múlandó, a személyiséged meg javíthatatlan, ergó 40 éves korodig szerezz 20 macskát, mert más nem lesz körülötted.. -.-

2015. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
100%
most mondanám, hogy az ilyen ótvar ku*rvák a pokol tüzén égjenek el, de már így is ott vannak, maximum nem tudnak róla...
2015. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
100%

#8 Én is ettől félek... :'D Fő a szerénység! Mint ha magamat hallanám... persze mint szarkazmus!

A vannak körülöttem nem egyenlő a megtaláltam a boldogságot -al.

Egyébként a könnyen szerelembe esekből átíveltem a nem tudok szeretni-be.

2015. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes dolog ez, ellenségekké teszed a férfiakat egy kis kárörömért. Egyszer jön majd valaki, aki visszavág és akkor fordul a kocka.
2015. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok!! 😊
2015. nov. 10. 23:06
 16/83 anonim ***** válasza:
100%
legyél boldog, magadba! aztán majd jön valami idegbeteg aki kihúzza a beledet mint annak a prosti csajnak, és annak a másik táncos lánynak akit egy mezőn találtak meg össze szurkálva és utána még fel is gyújtották...
2015. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ki kell jelenteni, érzelmi intelligenciád mínuszban mozog. Az egészséges önbizalom pedig fontos, de te szimpán ostoba vagy :D
2015. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 A kérdező kommentje:
Van cicám, imádom, sokkal többet ér mint a pasik!!
2015. nov. 10. 23:10
 19/83 anonim ***** válasza:
100%
ha még szexet sem adsz, akkor mégis mi értelme? mármint részedről? mi jelent örömöt? h nincs szerelmi és szexuális életed se a saját döntésedből? jó unalmas lehet. legalábbis én tuti megunnám h senkivel se csinálok semmit, de elhiszem magamról h húú de nagy játékos vagyok. hogy lehet úgy játszani egy férfival hogy le se fekszetek meg semmi? beszélgetsz vele aztán otthagyod? húúúúha. micsoda pasifaló vagy. hát ha neked az az élvezet, hogy semmit se csinálsz egy faszival...legalább feküdnél le velük, úgy még azt mondanám jóvagy. de így...csak egy archarcos pcsa. pont leszarnám h elcsábítasz aztán otthagysz...mennék máshoz akit megdughatok. lelkileg nagy gáz lehet veled, pszichológust ajánlanék
2015. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
100%
És mégis ebben mit élvezel? Miért jó az, hogy szenvedni látod a pasit? Amúgy nem te írtál ki egyszer egy hasonló kérdést, amiben leírtad, hogy szereted a férfit szenveni látni?
2015. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!