Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugyanaz a férfi miért sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz a férfi miért sokkal vonzóbb a nők szemében ha egy szép barátnője van, mintha éppen szingli?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a férfi, aki kívül-belül ugyanaz az ember amikor van barátnője, mint amikor nincs. Mégis sokkal több nő nézi meg, sokkal több nő kezdeményez nála, sokkal több nő fejezi ki a vonzalmát iránta, mikor van egy szép barátnője, mint amikor nincs. (Olyankor is, mikor nem a barátnőjével van és olyanok által is, akik nem tudják hogy van barátnője.)


Ez mitől van?


2015. nov. 18. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tiltott gyumolcs mindig edesebb :) jobbak a feromonok es az egesz kisugarzasa :)
2015. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert magabiztos, nem próbál görcsösen ismerkedni, csajozni. Nincsen ebben semmi mágia. Ezekkel a paraméterekkel barátnővel, vagy barátnő nélkül is, ugyan olyan egyszerű ismerkedni.
2015. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
83%

Ezzel simán bizonyítja, h van aki szívesen "szaporodna" vele.


Szóval valamennyire kitaposott út a pasi. Így biztosabbra megy ha vele van, mintha egy random vkivel akiről még ennyit se tud.


Aztán persze ott van amit a 2. mondott, annyira leszarja az ismerkedést, h vonzó lesz emiatt.:D És itt a titok nyitja, nem a csajt kell leszarni, hanem azt a görcsös barátnő keresést. (Mr. Haleszaroma nőket jobban jönnek utánam, filozófusok.:D)


Plusz vannak az ótvar ribik akik ebben érzik, h érnek valamit ha tönkrevernek egy kapcsolatot.

2015. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is észre vettem. Vannak időszakok, amikor sokszor azon kapom magam, hogy néznek, rám mosolyognak a nők. :)

Olyankor nem is biztos, hogy értem, van mikor csodálkozom, mert nem érzem magamon, hogy jól nézek ki, amikor meg igen, akkor meg semmi nem történik. Amúgy ez amolyan Murphy törvény, mikor van az ember fiának nője, akkor jönnek a nők, mikor nincs, akkor meg semmi. :)

2015. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

angolul úgy hívják ezt ,hogy preselection:


ha egy szép nő jár vele, akkor tuti jó pasi. ha nincs barátnője, akkor, miért nincs. biztos nincs vele valami rendben, vagy annyira nem is jó pasi.


ha az illető nem is mondja, hogy barátnője van, neki is sokat dobhat az ego-ján, jobban tisztában van az "értékével", lazábban kezeli a flörtöt is, mert nincs tétje a dolognak, stb...

2015. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyerekeknek is az a játék kell, amivel a másik játszik.
2015. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!