Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan élvezed az életet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Hogyan élvezed az életet? Szingliként/Párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bárhogyan is,de indoklást kérek,hogy miért?. :)


Korod/Nemed



2015. nov. 26. 19:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Jelenleg szingli vagyok.

De szívem szerint örülnék egy barátnak, jó lenne szerelmesnek lenni... maga az érzés, meg hogy van valakid.


21L

2015. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Masterthief:

Exszel együtt a munkahelyen? Kemény lehet..Én nem bírnám ki,főleg ha durván váltunk el egymástól.

2015. nov. 26. 21:49
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem durva volt, hanem keserű. Nem is kaptam választ a miértre, hiába kérdeztem, mi az igazi ok. Nem tudott leülni velem, őszintén és nyíltan megbeszélni a dolgokat, csak halogatta, húzta az időt, igérgette hogy megbeszéljük. És semmi. Kifordult magából, nem volt velem őszinte, még magát is meghazudtolta. Pokolian rossz.
2015. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
És az a legfájdalmasabb,amikor nem jönnek a válaszok,semmi magyarázat. Dühítő érzés.
2015. nov. 26. 22:39
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Pokoli. A végén voltak értelmetlen válaszok, amit hozzám vágott, csak mindketten tudjuk hogy nem igazak. Egy személy, akinek lelki félelmei vannak, és makacs is, védekezésként, támad. Pedig a kommunikáció csodákra képes.
2015. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Tiboo Martino ***** válasza:
52%

10 éve kénytelen vagyok egyedül "élvezni" az életet!

Indoklás: Finoman fogalmazva, nem vagyok eléggé vonzó a szebbik nem szemében.

30/F

2015. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
52%

párkapcsolatban, de egyáltalán nem élvezem.

ideje lenne váltani, de meg van kötve a kezem.


43/f

2015. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban a szexen felül ritkán élvezetes a dolog. Sok nő teljesen bekattan, ha néha a hobbimat űzöm, vagy a barátaimmal lógok. Valamiért nekik ez már egy fél megcsalás. Szingliként jobb, mert akkor nincs veszekedés, meg fölösleges viták. Csak akkor meg azon kattogok, hogy merre keressem a normális nőt (ami csak a józan gondolkodást fedi le és az értelmet), mert már eddig is elég változatos helyekről csajoztam.
2015. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Bárhogyan is,de indoklást kérek,hogy miért?. :) "


A munka meg a suli és az egyéb házi teendőim elveszik az időm 95%-át.

A maradék 5%-ot meg csak és kizárólag magamra áldoznám.

Az előző kettő így is rengeteg energiát vesz ki belőlem nem h még egy kapcsolat.


26 F

2015. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szerintem fogd fel játéknak. Leszülettünk ide általunk kitalált szerepeket lejátszani, megtapasztalni szituációkat, fejlődni. Nekem pl az a gondolat sokat segített, hogy Isten gyermekei vagyunk, tehát kemények, és nagyon királyak, és pro-k. Ez az egyik, a másik meg, hogy elvileg mi teremtjük a körülményeinket, szóval az hat ránk, amit beengedünk az életünkbe, amire figyelmünket fordítjuk. És legyőzhetetlenek. És elvileg tudunk bárminek parancsolni, és ami kell azt magunkénak érezni, nem azt, hogy remélem, meg majd lesz, hanem már érezd, hogy van neked, mert amúgy meg méltó is vagy rá, mert miért ne lennél.

23

2015. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!