Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom el van adósodva, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el van adósodva, és azt szeretné ha néhány haverjával elmennék, és így szereznék pénzt neki. Mit tegyek? 19/l

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de egy normális srác nem tunda a nőjéhez nérni miután más hozzá ért úgy hogy közbe vele van..


Nekem 3 barátom van aki úgy él mint hal a tengerben boldog. A nője svájcban vagy mühchenbe prosti. 3 hetet dolgozik 1 hetet hazajön hozzá hazahozza neki a pénz felét 1.5M a másik 1.5M meg elkölti a nő.


Öszintén ha neked menne az hogy lefeszel más férfiakkal akár 20-30 ezer forintért úgy hogy nem nyúlsz droghoz vagy nyugtatóhoz akkor nagyon szépen kérlek írj nekem priváltot. Feleségül megyek hozzád elhagyom a családomat a feleségemet érted mert te vagy az állom nő.

2015. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:

Ba...ssa meg magát ha adóssága van! Nem vagy normális.Ne is haragudj

Az első ilyen ötlet után, elküldtem volna a k.va an...ba.

Okos lány vagy ha még vele vagy!

2015. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 ~OnLány~ ***** válasza:
90%

Remélem kamuzol.


Én dobnám a helyedben a pasit,mint macskát...


Ha belemész,akkor te is prosti leszel,nem?

Elvégre pénzért..És még akkor evvel dicsekedsz?


Sőt,ha akarod,úgyis megteszed,minek kell a véleményünk?!

2015. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:

Röviden tömören .Barátnőből házi prosti!

Később meg majd elad valami lánykereskedőnek.

2015. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
Ha a barátod ilyenre kér, akkor szerintem inkább hagyd el és keress egy normálisat.
2015. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
Csak nem banknak tartozik, hanem "üzletembereknek" ha tudjátok mire gondolok. Itt nem lehet nem fizetni. Sajnos.
2015. dec. 8. 17:23
 17/70 anonim ***** válasza:

Ez nem kifogás!!!


De ne borzold itt az emberek idegeit.

2015. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
70%

És???

Akkor legyen az ő gondja! 19 éves vagy, annyira nem függhtesz tőle, hogy ne tudj lelépni.

együk fel, hogy elrendezet az adósságait. Mi garantálja, hogy nem ismétli meg? És nem kell majd többet és több mindenkivel?

Lépj már le, és egye meg ő mait főzött.

2015. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
Persze. Utána leállnátok! Nagyon sötét vagy ha ezt elhiszed! Minden k.r.a így kezdi! Beveszik ezt a szakállasan régi dumát! Gratulálok a barátodhoz!
2015. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd ott. Mert ha tényleg "üzletembereknek" tartozik.

Előbb vagy utóbb, téged visznek el a tartozás fejében.

A saját sz.rát takarítsa el egyedül.

2015. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!