Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom el van adósodva, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el van adósodva, és azt szeretné ha néhány haverjával elmennék, és így szereznék pénzt neki. Mit tegyek? 19/l

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 PearlDiver ***** válasza:
90%
Ha néhány numerányi pénzzel megoldódna az adóssága, annyit nyugodtan kölcsönadhatnának ezek a haverok, baráti alapon.
2015. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
89%

Én is szeretném azt hinni, hogy kamu kérdés.


Ha tényleg nem, szerintem érdemes lenne feltenned magadnak azt a kérdést, hogy az a pénz, amit azzal kereshetnél, hogy a prostitúció útjára lépsz, mert a "barátai" kifizetnék neki azért, hogy te lefeküdj neki, kihúznák a barátodat a csávából, akkor miért nem kölcsön adják neki, hogy kifizesse a tartozását, aztán majd megadja nekik, amikor tudja.


Már ebből is sejthetnéd, hogy ha belemennél abba, amit akar, akkor nem ott érne véget a történet, hogy a haverjaival kéne lefeküdnöd - nem mintha az normális dolog lenne.


Nyilván nem lehetek vele tisztában, hogy kiknek tartozik, (ha valóban tartozik), mennyivel, mire kapott kölcsön, és mit kockáztat vele, ha nem adja meg időben, de ezt neki kellett volna időben átgondolnia, és neki kéne érte a felelősséget vállalnia, nem pedig téged érzelmi zsarolással a prostitúcióra rávennie, úgy, hogy ha netalán belemennél, sosem tudnád, hogy mikor fogsz tudni kiszállni belőle, mert a végtelenségig mondhatná, hogy még mindig tartozik, akár milliókkal, csak ezt nem merte előre megmondani.


Ha már sz@arban van, kérhetne kölcsön családtagoktól, barátokból, de ha úgy látja, hogy kizárólag szexuális szolgáltatással lehet megkeresni azt a pénzt, akkor ennyi erővel ebbe ő is belefoghatna, mert melegek részéről is van igény ilyen jellegű szolgáltatásra.

2015. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ugyanúgy tudnál-e utána a szemébe nézni.
2015. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
Majdnem kétmillió a sár, a határidő pár hónap.
2015. dec. 8. 18:00
 25/70 anonim ***** válasza:

# 24


És mire kért kölcsön?


Amúgy dolgozik a barátod?

2015. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
Szerencsejátékra. Igen dolgozik, kidobóként. Ott ahol én felszolgálok.
2015. dec. 8. 18:11
 27/70 anonim ***** válasza:
87%

Sok eszed van.Még mindig nem esett le?

Ott vagy a prostitúció melegágyában!

Van elképzelésem a barátairól.

Azt tudod hogy a szerencse játékosok, szinte soha nem gyógyulnak ki ebből az állapotból?

S már értem hogy miért nem tudsz megszabadulni tőle.

2015. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
90%
A barátodnak is sok esze lehet, kölcsönkér "üzlet emberektől" pénzt elveszíteni. Nem vagyok egy rossz indulatú ember, de akinek ennyi esze van,az meg is érdemli,hogy tartozzon, neked pedig csak halkan annyit tanácsolok,hogy lépj le,amíg nem késő, nehogy az legyen a vége a dalnak,hogy átadnak téged az "üzletembereknek",hogy majd "ledolgozod" a tartozást.Persze nem muszáj megfogadnod a tanácsom, a te életed, azt kezdesz vele, amit akarsz!
2015. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
Nem akarom a kakiban elhagyni, de azt sem akarom hogy a haverjaival legyek.
2015. dec. 8. 18:33
 30/70 anonim ***** válasza:
79%
Menjen ki külföldre melózni, 2-3 hónap alatt megvan a pénz, akár egy sima mosogatóként is.
2015. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!