Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom el van adósodva, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el van adósodva, és azt szeretné ha néhány haverjával elmennék, és így szereznék pénzt neki. Mit tegyek? 19/l

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 PearlDiver ***** válasza:

Oké, koncentráljunk a megoldásra.

Nem ismerem alaposan a helyzetedet, meg hogy milyen emberek adtak neki kölcsön. De ha bűnözők, és uzsoráról van szó, az bűncselekmény és fel kell őket jelenteni. Valószínűleg a barátod is megszívja, de talán itt az ideje vállalnia a felelősséget a tetteiért. És még mindig jobb, mintha egy árokban végezné, vagy belőled csinálna qrwát.

2015. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

Nekem nem volna hozzá pofám, hogy ilyen kényszerhelyzetbe hozzam a barátnőmet. Ha tartoznék bárkinek is az csak is egyedül az én felelősségem lenne, azt pedig, hogy a hawerjaim kúrj@k a nőmet el sem tudom képzelni már magát a gondolatot sem, kitudja milyen szart szedtek már össze a prostiktól ahova járnak.

Ettől egy fokkal szerintem az is jobb, ha mind a ketten bevállaljátok a webkamerás sz3x3t, egy fokkal jobb bár számomra ez is megalázó.

2015. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha belegondolsz nagyon fiatal vagy még, ez a kapcsolat nem fog örökké tartani, szerintem jobban jársz ha most lelépsz mint ,hogy pár év múlva azon rágódj, hogy mi mindent megtettél ezért a férfiért. Továbbá semmi garancia nincs arra, hogy ha most kihúzod őt a szarból akkor nem csinál folyamatosan tartozásokat ő már függő, de neked van még remény, hogy ne legyél prostituált. Az egész életedet megfogja határozni most ez a döntés, ezt jó ha tudod.
2015. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mondjuk nem lettem sokkal okosabb.
2015. dec. 9. 13:14
 55/70 anonim ***** válasza:
89%

"Köszönöm a válaszokat, mondjuk nem lettem sokkal okosabb."


Őszintén milyen választ vársz? Talán azt várod, hogy valaki megsajnál aztán kifizeti a szerencsejáték függő barátod adóságát, hogy neked ne kelljen prostituáltnak lenned? Ez csak a barátodra tartozik felnőtt ember, ha te részt kívánsz benne venni az pedig csak rád tartozik. Szerintem sokan elmondták a véleményüket ezzel a dologgal kapcsolatban, a döntés csak a tiéd.

2015. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
93%

55" Nem is élnek együtt!!!


Nem veszi észre, hogy már beszervezés alatt van!

Kíváncsi lennék mióta vannak együtt. 3-4 hónap ?

Az első egy-két munka után, el fog tűnni a képből a barátja! Ő meg egy futtató karjai között találja majd magát! Ahonnan a büdös életbe nem fog megszabadulni!

Rászokik a cuccra,mert ezt nem tudják másképp csinálni!

Azért pluszba meg kell majd dolgoznia!


Erre a témára kár időt pazarolni!!!

2015. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 pinkpancser ***** válasza:
90%

1. Hagyd ott a fenébe.

2. Ha nagyon kell a pénz, ugyanezzel a módszerrel ő is kereshet lóvét. Csak szerezzen vazelint.

2015. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
79%

"Köszönöm a válaszokat, mondjuk nem lettem sokkal okosabb."

Eleve nem vagy okos ha egy ilyen szituban kérdéses, hogy azonnal elhagyod el a fickót, vagy előtte azért felképeled.

Vagy legbelül a lelked mélyén a valós személyed nem több egy k.u.r.v.á.n.á.l, aki a dolgok könnyebb végét fogja meg.

2015. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 NPéter899 ***** válasza:
81%
Ne csinálj magadból qurvát, mond meg neki menjen el homoknak és cumizza össze a pénzt. Te meg sürgősen lépj le tőle!
2015. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
87%
Eladtak téged , akár van tartozása akár nincs . Balekra vettek és nem látod át a csapdát . Fordítsd meg a történetet , neked lenne hiteled a barátodat megkérhetnéd milliomos anyócák megszexelésére ? Nem . Megkaptál minden segítséget , te lépsz .
2015. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!