Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom el van adósodva, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el van adósodva, és azt szeretné ha néhány haverjával elmennék, és így szereznék pénzt neki. Mit tegyek? 19/l

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Nincs 100 haverja, de olyan 20-30 van, akik heti egyszer kétszer járnak prostihoz. És húsz az csak az alap, itt ne lepukkant nőkre gondolj, hanem szolis, sportos lányokra.
2015. dec. 8. 20:21
 42/70 anonim ***** válasza:
Ha le akarsz fekudni a haverjaival, akkor hajra. Most meg penzt is kapsz erte ; ) Ki ne hagyd!! A penzt felezzetek el es akkor mindenki boldog lesz ;)
2015. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Utolsó te is elhagytad?
2015. dec. 8. 20:23
 44/70 anonim ***** válasza:
90%

igen persze. 20 -30 "barát"


szerinted honnan tudja az árakat? Már rég le van szervezve az egész tegnapra. Csak a bugyit kell félrehúzni és már csúszik is be a répa. Majd egy nap egy autóba találod magadat úton Svájc v. Hollandia felé.


Tényleg ennyire sötét van a fejedben? Életed legrosszabb v. egyik legjobb döntését fogod meghozni hamarosan.


Én fél éve nem szóltam hozzá témához. Ugyanis a filozófiám az, hogy nem szólok bele mások életébe, nem erőszakolom rájuk az értékrendemet. Néha itt unatkozok, de ez kiütötte nálam a biztosítékot.

2015. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
88%

Nem! Ha ex-prostiként elvettem.Szerinted milyen ember lehetek? Ide nem fogom kiírni a történet végét.:(

Én vele terveztem a jövőt! Az egyetlen és utolsó ember voltam az életében.Aki emberszámba vette!


A veszted felé mész.S csak 19-vagy.

2015. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

jah és még annyi. hogy menj fel a "magyarlányok" weboldalra.


hívj fel egy hivatásost és kérdezd meg az árát. Ott olyan penge nők vannak 10 ezer forintért, hogy ugye te sem gondolod komolyan hogy 20-30 megy majd egy kezdőnek?


Majd kiderül előbb - de inkább sokkal utóbb hogy amúgy 5 ezer forintért húzogatnak fel.

2015. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

Ez amiről beszélsz.Kuncsaft kőrnek hívják.Ilyen baráti kőr nincs! Stricik rendelkeznek egy ilyen (állandóan) prostikhoz járó baráti kőrrel! Érdekes lenne, hogy ha ezek mind barátok lennének. Még mindig nem esett le? Egy strici keres az ügyfélköréhez egy lányt.


"Egy fiatal zsenge kislányt."

2015. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 PearlDiver ***** válasza:

Tehát a srác elverte valami maffiózó kétmillióját szerencsejátékon, amikor szorul a hurok, qrwát csinálna a barátnőjéből, hogy összegyűljön a zsé mert ez tűnik a legkönnyebb megoldásnak, és te ezek után vele akarsz maradni...?

Ez vagy ordas nagy kamu, vagy Kérdező neked nincs semmi realitásérzéked.

2015. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Ez már egy adott helyzet, amiből ki kell mászni. Mindenki lebeszél erről, de jobb megoldász nem ajánlott még senki.
2015. dec. 9. 00:47
 50/70 anonim ***** válasza:
81%

Hogy hogy ki kell??!! Neki kell kimászni!!! Nem neked!!! Nem a férjed! Nem éltek együtt! Indokold meg hogy neked miért kell ebbe belefolyni!!!

Te nagyon buta vagy! Vagy meg vagy félemlítve!


Aki lebeszélt eddig.Az valószínűleg a javadat akarja!


Ez tényleg kamu ez a kérdés!!!

2015. dec. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!