Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom el van adósodva, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el van adósodva, és azt szeretné ha néhány haverjával elmennék, és így szereznék pénzt neki. Mit tegyek? 19/l

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:
Annyi nincs meg sajnos.
2015. dec. 8. 18:38
 32/70 anonim válasza:
21%

Szia. Hát hosszútávon szerintem is gáz, de alkalmilag ki lehet próbálni ilyet, ha szenvedélyes is vagy:-)

Én kipróbálnám egyszer egy ilyen lánnyal, kölcsönös segítségnyújtás alapon:-) (prostival nem) Az együttlét alatti feeling sem másodlagos, persze. 30/F

2015. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
90%

Ha vele maradsz.Te leszel ennek a legnagyobb vesztese.Mi köt egy olyan emberhez.Aki a barátnőjét küldi a vásárba? Itt csak te ragaszkodsz hozzá. Inkább most lépj le és legyél gyáva.Mint a végén egy utcára dobott k..va.Mert ezt fogja tenni!!!

S majd jöhetsz ide sírni.

Kiszámoltad már?Hogy amire készülsz.Azt legalább 100x kell hogy megtedd?

Agyon fognak alázni! Mert aki fizet,azért a pénzért, azt csinál veled majd AMIT AKAR.Ha meg nem csinálod meg, nem leszel kifizetve.

2015. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:

ennél egyértelműbb jelzés arra, hogy rossz helyen vagy rossz időben nem nagyon van.


Nem az a kérdés, hogy igen v nem, hanem hogy miért vagy még vele?


Én(!) felmondanék, blokkolnám a telefonszámát és örökre megszakítanám vele a kapcsolatot.


Szülök segítenek, gondolom nem vele laksz. Könnyű lépés.


De ha neked ez kell, akkor hajrá.

2015. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Szülőket én támogatom, nem ők engem. Nem lakom nála, de pont a sz@rban hagyjam el? Jól számoltad, kb 80-100 alkalomra tippelt ő is. 20-30 000 egy alkalom. Tehát februárig meg lehetne a pénz
2015. dec. 8. 19:52
 36/70 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem így lesz , neked se megy könnyen . Az adósság nőni fog , te meg zsarolva leszel és saját csapdádba is kerülsz . Ő fog lotyózni akin segítettél .
2015. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
Te is így jártál, vagy mi?
2015. dec. 8. 20:12
 38/70 anonim ***** válasza:

miután ringyó lettél és megtudják, "váratlanul" meg fog ugrani az adósság. Ez az a verzió, amikor úgy vesszük tényleg valós a tartózás.


A B verzió az, hogy kitalálták hogy tartozik nekik, hogy ezzel szervezzenek be szajhának. A karomra esküszöm, hogy ha fogadhatnék erre szemrebbenés nélkül rátolnék 40e -t. Ugyanis ez a legvalószínűbb variáció. Ezek nyakig benne vannak az "éjszakában". Csupa csak tisztességesen dolgozni akaró szelíd egyed, aki egyszer fafejűként pár sör után kért kölcsön és elbukta a pénzt, de úgy megbánta. Kér egy utolsó esélyt, de tényleg a legutolsót. Utána megjavul.... folytassam? fölösleges.

2015. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

1: 20-30000 t nehezen fogsz kapni alkalmanként. Esetleg erőszakos esetén

2; csinálnak néhány kompromittáló fotót amit megmutatják szüleidnek HA nem csinálod amit akarnak tőled, ameddig akarják.

3; "csak a barátaival" 100-130 barátja van? Akiknek szívesen odaad. Csak hogy a játékszenvedélyét csillapítsa?

4; egyáltalán: Miért vagy biztos benne, h VAN ez a tartozása? Lehet h az egész kapcsolat beetetés volt, h aztán érte megtedd, majd elad valaki "üzletembernek" s amíg eladható vagy használnak?

.

.

.

.

2015. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
87%

Ezt ha megteszed.A büdös életbe nem fogod kiheverni!!!

Főleg 19-évesen.Pszichológushoz fogsz járni! Az életed végéig nyugtatókat fogsz szedni.Egy pár nemi betegség,etc.A környezeted meg, egy életre egy b.ribizlinek fog tartani.Így akarod kezdeni az életed?De neked hiába beszél az ember!

Tudod mit.Most már akkor elmesélem,hogy miért írtam ennyi hozzászólást!

A volt feleségemet,úgy vettem el, hogy előtte prostituált volt. Egész életében nyugtatón és alkoholon élt! Éjszaka rémálmoktól gyötörve,sírva riadt fel! Bizonyos fajta emberek láttán, remegni és hisztizni kezdett!

Az utcán egykori kuncsaftok beszólásai miatt kellett megalázkodnia.S legvégül egy nagyobb baráti összejövetelen,egy szintén volt kuncsaft alázta meg a barátaim előtt.

Egy ember nem maradt az életében, aki megbecsülte volna.

Ha ez kell akkor csináld. Egy kitörölhetetlen élmény lesz!!

2015. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!