Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még a mai világba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még a mai világba a pasinál olyan, hogy udvariasság?

Figyelt kérdés

Elvétve találkozom eggyel-eggyel

Mint ma a villamoson



2015. dec. 9. 20:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van,na ők azok akiket a nők semmibe vesznek legtöbb esetben.... ennyit erről,mint pl. engem is. Levegőnek néznek,kinevetnek,megaláznak....

24/F

2015. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, udvarias vagyok, viszont sajnos azt látom, hogy szinte egyetlen lánynak sincs erre szüksége.
2015. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

11#

Az nem az udvariasság miatt van

2015. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
személy szerint annak érzem magam, de csak addig amíg az illetékes hölgyemény megérdemli 19f:)
2015. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#14 voltam és a #12nek válaszolnék, sajnos én is így vettem észre, pedig szeretek velük udvarias az az igazság
2015. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nálam van. De olyan elcsszett, degenerált, önző és beképzelt világot élünk, hogyha valakit előre engedek bolt ajtajában, akkor már azt hiszi, hogy azért, mert meg akarom dugni. :-D
2015. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11 és utolsó mondta az igazat
2015. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 zgyzgy válasza:
Igen, a 90 éves nagyapám, aki a szomszéd repedtsarkú paraszt nyanyának is kezitcsókolommal köszön, és megemeli a kalapját.
2015. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kb annyi mint olyan nő aki nem ku.va...

Valaki egy egész életen át keresi :(

2015. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
Anyám egész gyerekoromban udvariasságra nevelt, így nekem egy ideig tökéletesen természetes volt, hogy udvariasan viselkedek nem csak a nőkkel, hanem mindenkivel szemben. Azonban az évek során rájöttem arra, hogy hiába vagyok én mindenkivel udvarias, ha cserébe csak a bunkózást kapom. Egy ideje én is úgy vagyok vele, hogy csak azzal vagyok udvarias, aki megérdemli. De nem? Ma is bemegyek a dohányboltba, kis taknyos lányka csámcsog a pult mögött, jöttömre fel sem néz. Köszönök: "Jó napot kívánok!", erre így foghegyről odaveti, hogy (nem viccelek) "Szia! Mit kérsz?" Most akkor erre úgy komolyan mit? "Egy doboz cigit, de szaporán, aranyom, mert felmelegszik a söröm" vagy mi?
2015. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!