Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még a mai világba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még a mai világba a pasinál olyan, hogy udvariasság?

Figyelt kérdés

Elvétve találkozom eggyel-eggyel

Mint ma a villamoson



2015. dec. 9. 20:58
1 2 3
 21/25 pinkpancser ***** válasza:
Úgy vagyok ezzel, mint a 20-as. Tehát vannak, csak egyre kevesebb rá az igény.
2015. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Aki nem udvarias, az nálam labdába se rúghat. Volt szerencsém már bunkó pasihoz, azóta menekülök az olyanoktól.
2015. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
33%
Voltam udvarias és kedves, figyelmes, és közben meg végignézhettem, hogy a nő, akihez őszintén kedves voltam egy igazi gyökérrel kavart a tudtom nélkül. Van az-az alfajotok, akik előadják, hogy szeretik ha körűlveszik őket figyelemmel, közben meg titkon azt élvezik, ha lealázzák őket a sárba. Erre varrjál gombot.
2015. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Csak jól kell választani. Mindig lesznek nők, akiknek a gazdag bunkók kellenek, és mindig lesznek pasik, akiknek a szilikoncsőcsű plázacicák kellenek.
2015. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vannak,csak azok màr nem nagyon nevezhetőek férfiaknak,50 év felett vannak sajna.
2016. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!