Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye tényleg ciki volt ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye tényleg ciki volt ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Először próbáltam lefeküdni a barátommal, de máshogy alakult, mint ahogyan elképzeltük.

Sokat bénáztam, valahogy semmi sem akart úgy összejönni, ahogy annak lennie kellett volna.

Amikor betette nekem, az is nagyon fájt, pedig gyengéd és finom volt a barátom, és síkosítót is használtunk. (Csak „nagyon nagy” és vastag van neki)

Annyira szorító érzést éreztem, hogy mondtam neki, hogy vegye ki.

Azt mondta, semmi baj, de én nagyon szégyellem, olyan, mintha nem jönne be nekem, vagy épp távolságtartó lennék, pedig nincs így.

Mit csináljak legközelebb?

N/17, F/25



2015. dec. 15. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3%

#8

Honnan a vérből szedted az első mondatot te gyökér? Azt hiszed nagyfiú vagy?

Igenis kiábrándító a bénázás. A csajok is elvárják, hogy profi legyél. Ezért nem jövök össze béna szüzikékkel.

2015. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
te egy nyomorult aggszűzlegény vagy te utolsó barom, aki ide jár szájkaratézni. Szeretnél te szüzet dugni barátom csak balfac vagy hozzá. Nem jössz te össze senkivel max anyád kecskéjével az ólban. Kretén gec. Aki vette már el lány szüzességét annak nem kell magyarázni hogy ez milyen érzés. Persze nekem csak a kecske segge jut, hát barátom ezt dobta a gép. Agyatlan barom...
2016. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Na mégegy beteg f**z aki másra vetíti ki a nyomorát. Pont a hozzád hasonló balf***ok utaznak szüzekre mert azt hiszitek, hogy akkor nem ciki a ellövitek a patront 10 másodperc alatt és lehet szerencsétlenkedni.

Nagyon ügyes vagy, hogy ezt be tudtad gépelni, Úgyis csak itt éled ki magad, mert az életben egy nagy nulla vagy. Kis b**i nethuszár.

2016. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz te farok nehogy megpattanjon egy ér abban a sügér fejedben. Hiányoznál a kecskédnek.
2016. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!