Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan ennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire nehéz egy barátnőt találni? :D

Figyelt kérdés
Kicsit kezdek már aggódni, hogy miért nem tudok összehozni egy normális kacsolatot. Ismerőseim szerint helyes,aranyos jóképű vagyok . Akiknél próbálkoznék pedig mint foglaltak , mint legjobb parkolóhelyek szupermarketben :D Ha pedig találnék 1 aranyosat és még faszija sincs, akkor hiába írok rá , mert azt hazudja hogy van, vagy ismerek olyat is aki nem akar barátot pedig nem volt még neki. WTF??? Komolyan mondom elvagyok átkozva , kész vicc az egész,komolyan mondom már mindenhol kézen fogva sétáló párokat látok , mint egy rossz rémálom :D Pedig önbizalmam is van most ami régen nem volt, komolyan mondom mit kéne tennem ? :D

2015. dec. 21. 13:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ne csak a helyes meg aranyosaknál próbálkozz,hanem minden lánynál,akit még rondának nem tartasz.
2015. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
8as nem csak visszautsaítást kapok , de van akivel egyszerűen nem jött össze, nem ért rá sohasem én meg ottahgytam , vagy van amikor lenne valami , de ha a másik fél nem érdeklődő nem tudok mit csinálni . Önbizalmam pedig abból van hogy odamerek menni vagy ráírni, aztán ha nem jön össze legalább tapasztalatom lett hogy mit basztam el és legközelebb próbálom elkerülni
2015. dec. 21. 13:48
 13/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk a belső idiótizmus teljesen független a kinézettől :)
2015. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit csinálunk? Annyira vicces, mikor egy nő beírja ezt a "ne csak a plázacicáknál próbálkozz" baromságot. Hidd el, nekünk férfiaknak 10-ből 8 nő lazán szép valamilyen okból, el tudnánk fogadni barátnőnek. Nem válogatunk csak minimális szinten, nem úgy, mint az ellenkező nem.
2015. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Most komolyan ennyire egy életképtelen lúzer vagy?!
2015. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
38%

#8, szerintem az regen rossz, ha valaki az onbizalmat a masoktol kapott visszajelzesekre epiti. Magunkban kell megtalalnunk az erteket. Epp tegblnap randiztam valakivel, akinek az onbizalma a beka segge alatt volt, mert hogy o csunya... bakker, eleg visszataszito volt (ez a viselkedes).


Na, vege az offnak, bocsi. :)


Kerdezo, ne add fel! Ha mar van onbizalmad, az egy nagyon fontos tenyezo ebben a kerdesben. Ne hagyd magad elkedvetleniteni. :) neten, sot, itt is sokan ismerkednek komoly kapcsolat celjabol. Egyszer irj ra valami csajra, aki azert panaszkodik itt, mert mindenki csak meg akarja dugni, ilyenbol naponta talalsz legalabb egyet. Sok sikert!


22 L

2015. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, naponta egyet. Épp ezért a sok "itt lakó" kiéhezett gyerek mind ráír, ezért szerencsétlen csaj kap 40 levelet. Na azokból elege lesz, ezért nem ismerkedik senkivel. Vagy csak megy a képmutatás, hogy "jaj engem csak meg akarnak dugni!" aztán amikor ráírok ÉÉÉÉN (mivel én csak komoly kapcsolatot szeretnék), akkor jön azzal, hogy nem akar, csak barátkozni, meg egyéb kifogások. Szóval ja, annyiban igaza van a kérdezőnek, hogy k**vanehéz NORMÁLIS csajt találni. Főleg azért, mert legtöbbjük normálisnak hiszi magát, pedig nem az.
2015. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem az regen rossz, ha valaki az onbizalmat a masoktol kapott visszajelzesekre epiti. Magunkban kell megtalalnunk az erteket."


Ezt fiatal nőként megint csak nagyon hangzatos és egyszerű leírni, mikor ti kis korotoktól kezdve minden nap pozitív visszajelzések tömkelegét kapjátok. Kíváncsi lennék, ha férfiak lennétek, a szüleidtől csak a megalázást kaptátok volna, és a többi embertől, lányoktól is csak a negatív visszajelzést, ti nők mennyire látnátok magatokat értékesnek.

2015. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
61%

#18, nekem nem volt fenékig tejfel az életem ebből a szempontból. Világéletemben ronda lánynak tartottak, emiatt a suliban akár meg is vertek nem egyszer, szóval nem mondanám, hogy innen önbizalmat meríthettem volna. Meg onnan sem, hogy anyukám gyűlölt, amiért nem fiúnak születtem, végül inkább elhagyott. Nehezen nyílok meg személyesen akárkinek a kialakult szociofóbiám miatt, talán ezért (meg persze a külsőm miatt) is alakulhatott úgy, hogy még mindig szűz vagyok, és sosem volt normális kapcsolatom a férfiakkal.


Na, de így felnőtt fejjel kezdek rájönni, hogy teljesen mindegy, ki mit beszél rólam. Nekem az a fontos, hogy saját magam fölé emelkedjek, hogy javítsak a rossz tulajdonságaimon vagy a félelmeimen. Amikor ez sikerül, az önbizalmat ad nekem. Ehhez képest magasról lesz@r*m, amikor szembejön velem valaki az utcán vadidegenként és azt mondja, hogy értéktelen szemét vagyok. Mit tud ő rólam? Attól, hogy ilyet mond, nekem át kéne értékelnem saját magam, amit eddig letettem az asztalra?


Szóval, még mindig azt mondom, hogy hozzám hasonlóan igenis vannak emberek, akik nem a hízelgésből meg szép szavakból merítenek maguknak önbizalmat.

2015. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
46%
#16-os voltam.
2015. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!