Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan ennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire nehéz egy barátnőt találni? :D

Figyelt kérdés
Kicsit kezdek már aggódni, hogy miért nem tudok összehozni egy normális kacsolatot. Ismerőseim szerint helyes,aranyos jóképű vagyok . Akiknél próbálkoznék pedig mint foglaltak , mint legjobb parkolóhelyek szupermarketben :D Ha pedig találnék 1 aranyosat és még faszija sincs, akkor hiába írok rá , mert azt hazudja hogy van, vagy ismerek olyat is aki nem akar barátot pedig nem volt még neki. WTF??? Komolyan mondom elvagyok átkozva , kész vicc az egész,komolyan mondom már mindenhol kézen fogva sétáló párokat látok , mint egy rossz rémálom :D Pedig önbizalmam is van most ami régen nem volt, komolyan mondom mit kéne tennem ? :D

2015. dec. 21. 13:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
35%
Ha a kérdező tízből nyolc lányhoz odamenne,akkor már volna nője.Lehet,hogy te nem vagy válogatós,de sok átlagos nőhöz egyetlen pasi nem megy oda udvarolni.
2015. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
#21-es: Melyik univerzumban? Sorban írják a válaszolók, hogy az átlagos lányok is bejönnek nekik és hogy az átlagos lányoknak sem kellenek. Az való életben is azt látom, hogy egy átlagos csajra is egy csomó pasi nyomul.
2015. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Fruzs33 ***** válasza:
33%

Figyelj,igaz,hogy nem könnyű barátnőt találni,de ne add fel,majd eljön a te időd is,csak várd ki,türelem.Amúgy vannak olyan lányok is,akiknek,nem feltétlenül csak a külső számít(mint pl. én).A fiúknál szinte rengeteg olyan van,akinek csak a külső számít,de olyan is van,akinek mindkettő fontos. Ha van önbizalmad,az csak pozitív lehet rád nézve. Sokáig én is féltem,hogy nem lesz barátom,mert a suliban sokszor kaptam olyan megjegyzéseket,hogy csűnya vagyok... és tudod mit? Nem érdekel! És szerinted mi lett? megtaláltam a barátomat,és most is együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk. de próbálkozz soha ne add fel,majd eljön egy lány,akinek úgy leszel jó ahogy vagy.

15/L

2015. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, amikor 15 éves "élettapasztalt" LÁNY jön ilyenekkel, amikor neki már kész párkapcsolata van idejekorán.

Tetszik a jóindulat, de hiányzik a realitás.

2015. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22 # Legyen akkor igazad.Másnak meg más a tapasztalata.
2015. dec. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#25: Engem komolyan érdekel, hogy hol, ne vedd rossz néven! :) Jó pár lány ismerősömmel volt már olyan beszélgetésem, hogy elmesélték, senkinek sem kellenek. Aztán kapásból a közös ismerősi körömből felsoroltam pár embert, akiknél látványosan van esélye és páran nyomultak is. Majd megkértem, hogy nézzünk már rá gyorsan a facebook üzeneteire, hogy hány pasi írt neki...

Miután megállapítottuk, hogy jó pár jelentkező van, jött a szokásos mondat: De ők nem jók.

Nem ártana néhány nőnél elkülöníteni azt, hogy senki sem nyomul meg azt, hogy senki sem kell nekik a nyomulók közül.

2015. dec. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok randi/kapcsolat a csajokon pukkan meg, nem is annyira a srácokon. Ha valaki szemét alkat, akkor baj. Ha valaki nem szemét, az meg egy idő után unalmas nekik. Ha sok szex van, akkor miért csak a szex...ha kevés, akkor meg vagy félrelépünk vagy elhidegültünk. Meg ha nincs látványos rajongás a csaj érdeklődési köre felé, akkor az is milyen már...de az tök oké, hogy sok nőt hidegen hagy egy focimeccs, vagy bármilyen más férfias dolog. Vannak kivételes nők, akik tényleg rugalmasak és értelmesebbek a fentieknél, de ez is csak azt bizonyítja, hogy a női elvárások általában irreálisak. Hála a sok agymosó filmnek...
2015. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26-os válaszban ott van az igazság! Én felpontoztalak pajtás!
2015. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!

Nekem egy talpraesett srácnak tűnsz, ne add fel a próbálkozást. Lesz majd olyan, akinek felkelted az érdeklődését, hidd el!:) Ha kiszemeltél valakit és bele is megy a találkába, legyél mindig magabiztos, ez baromi fontos, a bizonytalan, és félős fiúk engem sem tudtak soha levenni a lábamról. Beszélgetéskor nézz mindig a szemébe, és tudd zavarba hozni, persze csakis bókokkal! :) Ha zavarba jön, akkor már jó úton haladsz, hajrá!! :)

24N

2015. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Így 3 év távlatából változott a helyzet? :D
2018. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!