Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha a párotok korai magömléssel küszködne?

Figyelt kérdés
Mi lenne, ha az esetek többségében hamar elélvezne a pasitok? Persze ettől függetlenül kézzel, nyelvvel és pár perc feltöltődés után farokkal is újra kényeztetne titeket és átélhetnétek ti is a gyönyört. Csak pszichikailag hogy jönne ki, ha az első kör mindig rövidre sikerülne? Persze, lehet önkontrollt tanulni, de ha úgy sem tartana sokáig az aktus. Gáz lenne a szemetekben vagy így is tudnátok boldogak lenni az ágyban (is), ha amúgy minden klappolna a kapcsolatotokban?

2016. jan. 2. 19:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
20.: 22 éves fejjel hasonlóan látom. :)
2016. jan. 2. 20:18
 22/27 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna.
2016. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22.: Köszönöm! A többség véleménye akkor ez - eddig.
2016. jan. 2. 20:32
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem is az első általában rövid, a második is az tud lenni ha nagyon fel vagyok húzva viszont a harmadikkal már tudok megállás nélkül. Hogy zavar e? Kicsit, mert mégis csak megszakítás valamennyire, de végül is a csaj is elsül legalább 3-4szer, szóval akkor legyen mindkettőnknek jó. Emiatt nem ment még tönkre kapcsolatom, de azért engem is irritál kicsit. Az megoldás, hogy előtte kivered és a gumi is segít.
2016. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24.: Köszi! Ha maszturbálok előtte, akkor a vágy hagy alább. Mármint nyilván megvan úgy is, de az az igazi, amikor mondjuk több nap után kívánod a párod és akkor tényleg nagyon fel vagy húzva. A gumi segít valóban.
2016. jan. 4. 13:30
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavarna..

24/L

2016. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szakítanék.


24L

2016. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!