Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha a párotok korai magömléssel küszködne?

Figyelt kérdés
Mi lenne, ha az esetek többségében hamar elélvezne a pasitok? Persze ettől függetlenül kézzel, nyelvvel és pár perc feltöltődés után farokkal is újra kényeztetne titeket és átélhetnétek ti is a gyönyört. Csak pszichikailag hogy jönne ki, ha az első kör mindig rövidre sikerülne? Persze, lehet önkontrollt tanulni, de ha úgy sem tartana sokáig az aktus. Gáz lenne a szemetekben vagy így is tudnátok boldogak lenni az ágyban (is), ha amúgy minden klappolna a kapcsolatotokban?

2016. jan. 2. 19:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10.: Nem akartam ezt írni, mert az úgy jött volna le, hogy biztos csak azért írom, mert a véleményével nem értek egyet és egy sértődős óvodás vagyok, akit "megbántott". A stílussal viszont már bajom volt. Köszönöm, hogy leírtad helyettem! :)
2016. jan. 2. 19:44
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a nő is a maximumot kapja.", ez egy jó PR szöveg, de ahogy magad is mondtad, magunk közt vagyunk, nincs erre szükség.

Hidd el, ahogy a farokméret kérdésében is, ugyanúgy ebben sem lesz perdöntő, hogy szarul állsz.

Más dolgok miatt fognak megítélni a nők és ha azokat nem teljesíted, elő fog jönni a kis farok/korai magömlés/nem volt orgazmusom/kevés volt az ajándék... utólagos érvek, de az igazság az, hogy soha nem ezek voltak a szakítás okai.

2016. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma, ha rövid az első kör. Miért lenne az nekem rossz, ha a pasinak jó, és nem sokkal utána nekem is jó lesz? Ez nem is ritka egyébként...
2016. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

12.: Nem, ez nem jó szöveg. Ez egy életérzés... szerinted ha hazudni járnék ide, akkor az előbb miért nem hárítottam?


A többi dologgal egyetértek, sajnos tényleg vannak valódi és kreált okok egy szakításnál.


Egyébként - ha már szóba került - a mérettel nincs gondom, ha esetleg ez érdekelné a lányt... de általában nem olyan lányok vannak a környezetemben, akik ilyen külsőségek meg számbeli dolgok érdekelnek. Inkább a kommunikációra fektetem a hangsúlyt, illetve arra, hogy önmagam vagyok és ez eddig mindig bejött, csak a megfelelő nők között kell próbálkozni. Pont emiatt valószínűleg a következő barátnőm is megértő lesz, csupán az érdekesség miatt kérdeztem a dolgot és amiatt, hogy tudjam: egy nő miként látja ezt és milyen gondolatai támadhatnak. De az eddigi válaszokkal elégedett vagyok, köszönöm mindenkinek!


13.: Köszönöm neked is a megnyugtatást! :)

2016. jan. 2. 19:57
 15/27 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, de nincs ebből gond vagy sértődés.

19/L

2016. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
15.: Köszi a választ! :)
2016. jan. 2. 20:00
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából perverz vagyok, szóval engem felizgatna, ha hamar elmenne elsőre, szeretem érezni/látni a férfi orgazmust... :)

26L

2016. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy vannak ilyen intelligens srácok, akiket valóban érdekel, hogy mi nők hogy látunk egyes dolgokat. Külön élmény, hogy szabatosan fogalmaz, szépen ki tudja fejezni magát a kérdező! :)
2016. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

17.: Ez kimondottan tetszetős válasz, ha már ez a helyzet! :D


18.: Köszönöm, jól esik az elismerés! :) Azt tapasztaltam, hogy könnyen megnyílnak nekem az értelmesebb nők, mivel látják, hogy én is korrekten állok hozzájuk és ezt egy nő mindig díjazza. Magyarán nagy büdös hülyeség az, hogy "minden nő k_rva" meg "minden nőnek a pénz kell", csak egyrészt az intelligens rétegek között kell keresgetni, illetve nem árt, ha a srác sem hülye és rendelkezik némi érzelmi intelligenciával, toleranciával és empátiával, ezáltal tud kommunikálni a nővel, és akkor nem az lesz a vége, hogy "jaj, megint átvágtak", hanem az, hogy könnyen tud ismerkedni és imádni fogja a nőket. Szóval nem "duma" ez, amire korábban utalt valaki, hanem egy olyan szemlélet, ami az átlagosnál nyugalmasabb, boldogabb életet biztosít. És ez nemcsak a nőkre, hanem minden másra értendő a földi éveink alatt... munka, suli, bármi. Ha egy ember kellően korrekt, akkor az élettől is azt kapja vissza és nem fog feleslegesen idegeskedni, mint azt sokan teszik, mindössze azért, mert a nagy egójuknak nem jött össze valami meg persze "fasz volt a másik".

Bocsánat, hogy így elkalandoztam, de ha már a hozzáállásról és intelligenciáról volt szó, gondoltam leírom ezeket a sorokat.

2016. jan. 2. 20:15
 20/27 anonim ***** válasza:
Jól tetted! És igazad van. A szexualitásban is meghatározó az intelligencia szerepe.
2016. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!