Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ciki ha egy 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki ha egy 18 éves fiú még mindig szűz. Hogy fogadnátok, ha ezt mondaná az a fiú nektek, akiből nem neznétek ki hogy az? Pozitív vagy negatív csalódás?

Figyelt kérdés

Kezdtem ismerkedni mostanában megint, és a lányok nem hiszik el, hogy szűz vagyok, s kissé égő is közölnöm :Dd (testileg, arcilag, rendben vagyok meg minden , de belül is :D!)

A többség azt mondja hogy valami bajom lehet hogy még mindig szűz vagyok, pedig szerintem nem, kinek mi, egy jó kiállású férfi (akarom írni inkább kisfiú ) vagyok :Dd a farkam se kicsi, szóval minden téren megvagyok, de ez zavar, mármint hogy szűz vagyok...

Hogy fogadnátok, ha a fiú aki tetszik, és nem néznéd ki belőle, hogy még mindig szűz, közölné, hogy az ?

Köszi a válaszokat



2016. jan. 11. 23:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

De ezt miért kell megosztanod? Miért van rá a késztetés? Tényleg nem értelek téged.


Én 20 évesen vesztettem el és a lány akivel megtörtént a mai napig sosem tudta meg hogy szűz voltam!

Jobb ez így.


Egyetemen egy lány többségű szakon voltam és ott egy csúnya csaj mondta, hogy elhajtott egy srácot, aki még sosem volt barátnője. Erre az ott lévő másik 5 csajból 4 bólogatott és helyeselt erre a kijelentésre.


Csak magadnak ártasz, ha arról beszélsz még szűz vagy. Csak ess túl rajta.

2016. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan nem értem, hogy mi baj lenne ezzel mind a lányoknál, mind a fiúknál. Megértelek. Engem a barátaim piszkálnak ezzel. Egyszerűen van, hogy nem úgy jön ki az élet, esetleg nem érzed magad késznek még rá. Ebben nincs semmi rossz. Sőt, inkább szép, hogy a megfelelő lányra vársz. :) 18/L
2016. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%

12:

Mi az, hogy nem úgy jött ki az élet? Ez éppen mire kifogás?


Mintha te nem vágynál szerelemre/szexre 13-15 éves korod óta.

2016. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem vágyik rá:p Jó pár alkalmam lett volna elveszteni de nem akartam. És most se akarom. És nem azért mert olyan nagy értéknek érzem a dolgot, egyszerűen nem elsődleges dolog számomra. És nem kéne megvetni senkit azért amiért szűz, még akkor se ha fiú. Az persze oké, hogy nem evvel indítod a beszélgetést, de ha rákérdeznek ne hazudj semmiképp. Szerintem nem szégyen. Nem kötelező elveszíteni 18 éves korig és nem lúzer az aki még szűz ennyi idősen. Rengeteg oka lehet rá. Komolyan mondom nagyon kiakaszt ez a hozzáállás...
2016. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Persze utolsó csak, ha egy csaj 25 évesen is szűz, azt körbe ugrálják. Ha egy srác 20 évesen is az, az már kapásból lúzer kategória.

Ezért mondtam, hogy Utólag se pofázza el. És a 11-es is ezért mondta.

2016. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
De engem pont ez idegesít. Hogy a fiúkat máshogy kell nézni ebből a szempontból. MIÉRT?! Azért mert más a neme? Szerintem ez egy hülye beidegződés és norma aminek ma már nem kéne jelen lennie. Ugyanis nem biztos hogy azért szűz valaki mert lúzer. Ezer oka lehet rá szóval nem kéne kapásból elítélni. És mondhatod azt hogy de úgyis el fogják ítélni és igen lesz aki el fogja, de legalább te ne legyél köztük. Mert nem jogos! Mellesleg ha én járok egy fiúval kiszedem belőle hogy volt e már lánnyal. A párunknak hazudni meg szerintem az egyik legrosszabb dolog és egyenes út a szakítás felé.
2016. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy elítélem? Én csak a társadalom téves beidegződéseit tolmácsoltam. Ugyanakkor egy 20 feletti szűz csajt sem fogok az egekig magasztalni.

Kiszeded? És ha kiderül, hogy az, akkor lelépsz?

2016. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem, inkább örülök neki mint már írtam. Jól teszed hogy nem magasztalod a lányokat se mert az is alaptalan.
2016. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

16:


Igen, képzeld el a két nem nem egyforma. A férfiak máshogy reagálnak a nők dolgaira, mint a nők a férfiakéira.


Ugyanazok a dolgok az egyik nemnél a másikban vonzalmat, fordítva pedig undort is kiválthatnak. És ugyanez az egész fordítva is igaz.

2016. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19: egyáltalán nem arra reagáltál amit mondtam, de mindegy:D Igen, a 2 nem egyforma. De a nők és a férfiak se egyformák arról nem is beszélve, hogy vannak olyanok akik mindkettővel vagy egyik nemmel se azonosulnak. Inkább mondd azt hogy van olyan dolog amit valaki undorítónak tart amit valaki más vonzónak. Mert ez igaz kijelentés. Amit te írtál az több sebből vérzik. Mellesleg én azt mondtam, hogy a szüzesség témájában nem kéne különbséget tenni a két nem megítélése közt, mert ezen a téren nincs igazi ok a megkülönböztetésre, csak rossz beidegződések.
2016. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!