Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ciki ha egy 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki ha egy 18 éves fiú még mindig szűz. Hogy fogadnátok, ha ezt mondaná az a fiú nektek, akiből nem neznétek ki hogy az? Pozitív vagy negatív csalódás?

Figyelt kérdés

Kezdtem ismerkedni mostanában megint, és a lányok nem hiszik el, hogy szűz vagyok, s kissé égő is közölnöm :Dd (testileg, arcilag, rendben vagyok meg minden , de belül is :D!)

A többség azt mondja hogy valami bajom lehet hogy még mindig szűz vagyok, pedig szerintem nem, kinek mi, egy jó kiállású férfi (akarom írni inkább kisfiú ) vagyok :Dd a farkam se kicsi, szóval minden téren megvagyok, de ez zavar, mármint hogy szűz vagyok...

Hogy fogadnátok, ha a fiú aki tetszik, és nem néznéd ki belőle, hogy még mindig szűz, közölné, hogy az ?

Köszi a válaszokat



2016. jan. 11. 23:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20:

Erre reagáltam a 16-osból:

"Hogy a fiúkat máshogy kell nézni ebből a szempontból. MIÉRT?! Azért mert más a neme?"

Erre írtam a 19-es választ.


16:

"Mellesleg ha én járok egy fiúval kiszedem belőle hogy volt e már lánnyal."

Ja. Én is eddig kb minden lánynak hazudtam erről, akivel jártam.


"A párunknak hazudni meg szerintem az egyik legrosszabb dolog és egyenes út a szakítás felé."

Olyannak is, akivel aztán 2 évig voltam együtt.

2016. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Oké de a 19 es válasz akkor se értelmes és egy picit szókiforgatás, de mindegy.


És szakítottatok, nem? (nem állítom hogy közvetlenül e miatt mielőtt még belekötnél, inkább azt mondom hogy közvetetten szerepet játszik, mert a hazugság egyenes út a szakítás felé. Ami lehet évek után is nem rögtön utána) Lehet hazudni róla ki vagyok én hogy megtiltsam? Egyszerűen csak szerintem nem ildomos dolog hazudni úgy általában főleg nem olyannak akit elméletileg szeretsz. Én úgy gondolom hogy a párunk az akinek tényleg mindent elmondunk, nem köntörfalazunk, nem hazudunk.

2016. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Nekem a barátom is szűz. Nyàron lesz 18 éves. És akkor mi van ? Úgy mint egy agyilag érett,értelmes srác is örül annak ha a imádott csajszija neki adja-megtiszteltetésnek veszi...Hasonlóképpen én is teljesen örültem neki.

Nem az a jó ha a pasi mire hozzádkerül már fűt fát, buliban vègig ment mindenkin .. Stb.

Ritka dolog az ha megvárja valaki a szerelmet, az igazit .. Emiatt ne görcsölj :) Tényleg. Nincs veled baj.

2016. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Nekem teljes mértékben pozitív csalódás lenne. Léteznek még ilyen "földönkívűli" lányok, akik pont az ilyen srácokat értékelik.

L/20

2017. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!