Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sajnálják a prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálják a prostival való szexet a csúnya férfiaktól?

Figyelt kérdés
Egy csomó ezzel foglalkozó kérdést olvastam, és mindegyikben elítélik az ilyen tettet. Miért kell ezt sajnálni tőlük? Lehet, hogy valakinek csak ennyi öröm van az életében.
2016. jan. 15. 10:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "irigység" nem a férfiak ellen irányul, csupán erkölcsileg és társadalmilag nem teljesen elfogadott ez a viselkedés. Persze az is igaz, hogy aki ezt elítéli, az nem volt még csúnya férfi.
2016. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Mért sajnálnám? Nézz körül bárhol elég sok a prosti, ha nem futna a szekér nem lennének ennyien.Meg engem hidegen hagy hogy mondjuk a Sanyi mucsaröcsögén prostihoz jár mikor én Pesten lakom.Ha a szomszédom járna az sem érdekelne. Amit nem értek minek kell híresztelni? én sem írom ki hogy épp masztizom.
2016. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
én masztizom
2016. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Az ilyen kérdéseknél szinte minden esetben a lányok osztják az eszet. Mondjuk érthető, mert mi sem egyszerűbb ezt megtenni a magas lóról téve.
2016. jan. 15. 10:51
 5/50 anonim ***** válasza:

Miért te ki tervezed írni a homlokodra hogy prostihoz jársz?

Mert ha nem akkor ki és hogy és miért tudná meg? Én nem ítélem el ha szingli pasi kurv.zni jár. Csak ha barátnőd lesz előtte menj el vizsgálatokra biztos ami biztos. Emellett ugyanennyire szemét dolog mikor itt azt írják pasik hogy olyan lánnyal nem dugnának akinek fekete pasija volt. Szerintem a múltja mindenkinek a magánügye. Amíg nem híreszteled senki nem mondhat rád semmit. Ha meg híreszteled magadra vess.

2016. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Ki sajnálja?
2016. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek ezek! Irigyek. (Valami ilyen válaszra vágysz?)

Ki a frász sajnálná és miért? Ha rolad van szo, menj nyugodtan prostihoz, vidd a haverjaidat is magaddal, semmi gondom veletek!!!!

2016. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
A kérdést általánosságban írtam. Azt nem értem, hogy a sok nő mi a f.....ért pampog? csúnya férfi nekik nem kell, de akkor legalább ne sajnálják csóri hapsitól ezt az örömöt, akinek csak annyi a "bűne", hogy nem született Adonisznak.
2016. jan. 15. 11:05
 9/50 anonim ***** válasza:
Ha valaki próbálkozik állandóan, szerintem talál társat, még ha Küklopsz, vagy Kvázi Módó,:-) vagy valami más szörnyre hasonlít is! Ha ennek ellenére mégsem jönne neki össze, megértem. Egyébként szánalmasnak tartom!
2016. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Egy idő után az embert megviseli a sok elutasítás, és máshoz folyamodik.
2016. jan. 15. 11:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!