Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sajnálják a prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálják a prostival való szexet a csúnya férfiaktól?

Figyelt kérdés
Egy csomó ezzel foglalkozó kérdést olvastam, és mindegyikben elítélik az ilyen tettet. Miért kell ezt sajnálni tőlük? Lehet, hogy valakinek csak ennyi öröm van az életében.
2016. jan. 15. 10:35
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Igazából nincs is hobbim, nincs hova eljárnom, csak a neten tudok próbálkozni. Ott meg a kutya sem ír vissza.

Ami a magabiztosságot illeti, könnyedén meg tudnám játszani, ha arról van szó.

2016. jan. 15. 13:04
 32/50 anonim ***** válasza:

A barátaim tudják, hogy havi rendszerességgel megyek prostihoz és nem ítélnek el. Normális baráti köröm van.


És még csúnya sem vagyok.



25F

2016. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Na,ilyen is van.
2016. jan. 15. 16:09
 34/50 anonim ***** válasza:
Fejezd már be a hisztit te nyomorult. Mi az, hogy téged nem szeret senki? Nyilván azért mert te sem szereted önnagadat. Elvárod, higy az öledbe hulljanak a csajok akik imádnak téged miközben te egyenesen gyűlölöd önmagadat? Mégis mire fel? És akkor még prostihiz se mersz elmenni mert pár hozzászólónak ez nem tetszik. Ez már a legalja.
2016. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Szeretem magam, úgy ahogy. Nem 100 %-ban, de nekem ez elég. Megtettem, amit tudtam.
2016. jan. 15. 16:51
 36/50 October15 ***** válasza:
Oké mit takar az "annyi visszautasítás" ? Mégis mit csinálsz te, hogy annyiszor visszautasítottak? Nem tudom.. én se vagyok a Brad Pitt de annyi barátnő azért az évek során összejött, hogy ne kelljen qrvához menni. Ne mondd már nekem, hogy ha vmi hobbi, érdeklődés, meló, suli, egyetem stb kapcsán nem csak qsban ülsz hanem beszélsz másokkal akkor nem futsz össze időről-időre egy-két olyan csajjal akivel működik a dolog. Ezt már tényleg nem szpom be. Az meg, hogy "ennyi öröme van csak az életben" hát akinek csak a bszás az egyetlen öröme az életben az tudod mit? Kösse fel magát de qrva gyorsan.. mert eddig még nem rakott le semmit az asztalra és valszeg ezután se fog, élősködőkre meg nincs szükségünk.
2016. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

A visszautasítást általánosságban írtam. Nincs hobbim, meg nem járok el sehova, mert semmi nincs erre, csak kocsmák. Még egy nyavalyás kézműves tanfolyam sincs.

Van érettségim meg egy szakmám, ezeket saját erőmből raktam le. Dolgozom, igaz nem egy álommeló, de az a 51 ezer forint jobb a semminél.

2016. jan. 15. 17:18
 38/50 October15 ***** válasza:
Na látod, ezért nem szakmát kellett volna szerezni hanem hivatást.. :) Ott nincs semmi? Vonat azért csak jár nem? Ami a hobbit illeti: yep az egy olyan dolog amit nehéz találni.. jah várj nem. Könyörgöm anno első bnőm úgy ismertem meg, hogy egy oldalt amire sokat jártam rp-zni meg chatelni ő szerkesztett.. XD Azért lássuk be ez nem egy elmászkálós hobbi volt.
2016. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Informatikát tanultam, amiért bolondulok. Próbáltam én keresni egy megfelelő munkát, ám mindenhol tapasztalatot kértek. Szóval beletörődtem, hogy a közmunkából megyek nyugdíjba.
2016. jan. 15. 17:38
 40/50 anonim ***** válasza:

"Informatikát tanultam"

Ez így elég tág fogalom. Valószínűleg nem is értesz hozzá, különben kapnál munkát. Készíthetnél hobbi projekteket, freelancer-ként, github stb.. és már lenne is némi tapasztalatod.

2016. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!