Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddigi életem során kb 60...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddigi életem során kb 60 elutasítás ért a férfiaktól, akkor reménytelenül csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
A férfiak szó persze gyűjtőfogalom.. Mert az elutasítások már 12 éves koromtól kezdődtek a fiúktól. Rossz érzés volt, hogy tizenévesen az osztálytársnőim iránt sorra érdeklődni kezdtek a fiúk, kezdődtek a titkos "szerelmek", aztán az együttjárások... És ugye egy idő után észrevettem hogy én senkit nem érdeklek. Akik nekem tetszettek fiúk, azok pedig ha megtudták ezt, akkor kigúnyoltak, megaláztak, hogy undorító rondaság vagyok, és onnantól kezdve elkerültek. Ugyanez a felállás folytatódott középiskolában is, nálam nem próbálkoztak, ha én próbálkoztam elutasítottak. Most szintén ugyanez a helyzet a munkahelyemen is, mrg az előző 2 helyen is ez volt, nem kellek, nem és nem. Persze az elutasítások már finomabb utalásokkal működnek a felnőtt férfiaktól, de a helyzet tulajdonképpen ugyanaz mint régen a suliban. Pedig nekem mindig megtetszik valaki, de még soha nem élhettem át, hogy milyen ha ez beteljesül, milyen ha ő is vonzónak tart és akar engem ugyanannyira. Kapcsolataim meg szex bőven volt az életemben, de soha nem olyan pasikkal akikért annyira odáig voltam, hanem olyanokkal akikkel muszáj volt beérnem, mert örültem ha szóba álltak velem egyáltalán. Pedig szó sincs arról, hogy én akarok tökéletes külsejű férfit, az eddigi kiszemeltjeim mind átlagosak voltak, sőt volt aki csúnya is a nőismerőseim szerint. Nincs ideálom, az átlag külsejű pasik vonzanak, amiért kellettek volna az inább a kisugárzásuk, stílusuk volt mindig, amibe bele szoktam szeretni plátói módon. De ha az átlagos pasiknak sem kellettem soha, akkor ez azt jelenti hogy én vagyok átlagon aluli nem? Nem rakok ki képet, ne kérje senki. Nem ez a kérdés lényege.
2015. ápr. 3. 17:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
nem feltétlenűl lehet a belsőddel van a gond
2015. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy randa, mindenkinek nem jöhetsz be ennyi.
2015. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
+ a kūlsőddel is....
2015. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem raksz ki képet akkor csak annyit tudok mondani, hogy nem vagy reménytelenül csúnya mert ugye eddig is voltak pasik az életedben, csak nem vagy szép és túlságosan vonzó.
2015. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Ribinek jó vagy ezek szerint, próbálkozz a szexiparban, összejöhetsz jó pasikkal is.
2015. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
5-ösnek igaza van, arra jó vagy...
2015. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A6-osnak is:-)
2015. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyan lány nincs, akit mindenki a külseje miatt utasítana vissza. Vagy szoftverhibád van, vagy ribi lehetsz, vagy csak szerinted nem vagy válogatós, a valóságban nagyon is.
2015. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem értem mitől ribiség hogy voltak kapcsolataim 23 éves koromra, és nem maradtam szűzen, a hercegre várva.
2015. ápr. 3. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"szex bőven volt az életemben, de soha nem olyan pasikkal akikért annyira odáig voltam, hanem olyanokkal akikkel muszáj volt beérnem, mert örültem ha szóba álltak velem egyáltalán".


Ezt nem kell magyarázni, valószínű kiégtél és inkább romantikázás jobban esne egy jóképűvel.

2015. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!