Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sajnálják a prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálják a prostival való szexet a csúnya férfiaktól?

Figyelt kérdés
Egy csomó ezzel foglalkozó kérdést olvastam, és mindegyikben elítélik az ilyen tettet. Miért kell ezt sajnálni tőlük? Lehet, hogy valakinek csak ennyi öröm van az életében.
2016. jan. 15. 10:35
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
64%

De írta bárki hogy azért nem tetszik nekik mert irigylik tőled? Egyszerűen az örömlányok nem túl tiszták így könnyen elkaphatsz ezt azt ami egy rendes lányt zavar emellett az utca széli testárus munka kevésbé elfogadott mint Marinéni zöldséges pultja a piacon.

Szerintem egyszerűen kivetíted a gyűlöleted bármire és bárkire. Én sajnállak és nem azért mert csúnya vagy vagy mert kur.vázni jársz hanem azért ahogy a világot látod.

És ne vedd támadásnak. Szerintem ez tényleg szomorú.

2016. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Nem járok örömlányokhoz, csak - mint már említettem - általánosságban kérdeztem.


A nem jóképű férfiak kössék fel magukat vagy mi?

2016. jan. 15. 11:20
 13/50 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom kiírtál (vagy olvastál) olyan kérdést, hogy "Mi a véleményetek, ha valaki örömlányhoz megy?", aztán ha a válaszok nem egyértelműen támogatóak, akkor levonod a következtetést, még ezt is sajnálják tőled...

Csacsiság. Engem például teljesen hidegen hagy, ha prostizni van kedved, tedd! Ha simán csak picsogni van kedved, felőlem azt is teheted, bár ez az oldal nem igazán ebből a célból jött létre.

2016. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

A nők ilyenkor a prostikat sajnálják, akik annyira lecsúsztak, hogy bármilyen ronda, perverz, dagadt állattal le kell feküdniük, ha pénzt ad érte.


Te meg innentől azért SE kellesz egy nőnek se, mert nem elég, hogy ronda vagy, és tenni se akarsz ellene, még ráadásul támogatod is, hogy virágozzon a szexipar, ahol kihasználják és bántalmazzák a nőket.


Tudod, női szolidaritás...

2016. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Dehogy támogatom.
2016. jan. 15. 11:25
 16/50 anonim ***** válasza:
90%
Én több nem jó képű pasit ismerek és csak az egyiküknek nincs párja. Talald ki melyiknak. Akik elfogadták magukat találtak part. Nem mondom hogy szexistennőket de nagy a szerelem így azthiszem nem is ez számít. Emellett az én parom se jóképű. Volt olyan ismerősöm aki javasolta a szemész felkeresését mikor össze jöttem a párommal de én szeretem és nem látom olyan szörnyűbek mint a környezetem. Nekem ő így tökéletes.
2016. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
A férfiszépségnek nevezhető ismerőseid szimplán szerencséjük volt. Vannak olyanok, akik nem Fortuna kegyeltjei. :/
2016. jan. 15. 11:32
 18/50 anonim ***** válasza:
Küldhetnék neked fényképeket az ismerőseimről, hogy néznek ki. A legtöbbnek felesége van és gyereke. Volt kollegám 150 kg, és 50 kg-os a barátnője. Az én volt párom sem volt adonisz, mindig meg is kaptam, hogy mit eszek én rajta. Nem kell szépnek legyetek, csak ne sajnáltassátok magatokat, mert annál rosszabb nincs. Engem meg az sem érdekelne ha háziorgiát, rendeznétek állatokkal, meg kur.ákkal. Én sem siránkozok pedig lenne miért, mégsem teszem, megyek előre, és nem érdekel ki mit gondol.
2016. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
19%
nem csak ronda férfiak járnak prostihoz ez tévhit üzlet emberek családos férjek! és a prostik lakásos azok járnak nemi betegség vizsgálatra nem úgy mint sok nő meg disco ribi
2016. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
"Volt kollegám 150 kg, és 50 kg-os a barátnője." - szerencséje volt, ennyi az egész.
2016. jan. 15. 11:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!