Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sajnálják a prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálják a prostival való szexet a csúnya férfiaktól?

Figyelt kérdés
Egy csomó ezzel foglalkozó kérdést olvastam, és mindegyikben elítélik az ilyen tettet. Miért kell ezt sajnálni tőlük? Lehet, hogy valakinek csak ennyi öröm van az életében.
2016. jan. 15. 10:35
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Értek hozzá, csak mivel pályakezdő voltam, nem volt tapasztalatom, nem adtam be sehova, mert mindenhol elvárás volt a tapasztalat. Otthon meg hogy legyen webmesteri gyakorlatom? (mivel konkrétan annak tanultam)
2016. jan. 18. 10:57
 42/50 A kérdező kommentje:
Már nem is érdekel. Jó nekem a közmunka, ez a sorsom.
2016. jan. 18. 10:58
 43/50 anonim ***** válasza:

Azért kérdező, mert az emberek többsége egy érzéketlen bunkó ebben a kérdésben. A jelszó az azonosulás képessége. az emberek többségének általában rövidebb-hosszabb időszakoktól eltekintve mindig van valakije; vagy párja vagy akár szexpartnere.

Akinek nincs, az kilóg a sorból és azzal szemben minden megengedett. Ha megnézed, már a suliban is azt bántják, aki eltér a többiektől.Ebben a tekintetben nincs változás a felnőtt életkorban sem. Csak itt már a probléma oka más.

Engem rendszeresen gyúnyolnak a lányoknál, nőknél való sikertelenségem miatt.Ha az emebr éli az életét, nem szól semmit, akkor sem ússza meg.

Szóval ne törődj velük! A kérdésedre a válasz pedig az, hogy akinek fizetnie kell a szexért, az nem is férfi és nem is ember az ő szemükben.

2016. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Azért így belegondolva igazuk lehet néhányuknak.
2016. jan. 18. 11:21
 45/50 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd bővebben?
2016. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Persze. Igazuk van, én vagyok a sz.r, selejt.
2016. jan. 18. 11:35
 47/50 anonim ***** válasza:
NEM!
2016. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Mi nem?
2016. jan. 18. 11:43
 49/50 anonim ***** válasza:
Amit mondtál magadról, az a nem.
2016. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Pedig van benne igazság.
2016. jan. 18. 11:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!