Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok, és szűz! Igazából én erre büszke vagyok, de nem is ez a lényeg :) lenne pár kérdésem, hogy felkészüljek, mire jön a megfelelő partner :D

1. Mi a véleményetek az első együttlétről abban az esetben, ha mind a két fél szűz? Jelent ez bármiféle hátrányt?

Sokszor lehet olvasni azt, hogy jobb ha a férfi tapasztaltabb, mint a nő.. cáfoljátok meg!

2. Mennyi idő után feküdtetek le a párotokkal? (Jó, tudom. Mikor úgy érzem, hogy készen állok...)

3. Szerintetek, jobb ha a lánynál is van óvszer, vagy arról feltétlenül a férfinak kell gondoskodnia?

4. Nektek milyen volt az első?


Várom a válaszokat!

Én nagyon félek.. volt már párkapcsolatom, de soha nem éreztem azt, hogy odaadhatom neki magam.



2016. jan. 25. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Nem, ha tudják, hogy mit csinálnak, és tudják, hogy mi a VÉDEKEZÉS.

2. Exxel 2 hónap, barátnőmmel kb 2-3 nap után.

3. Soha nem árt az óvatosság. Nameg néha van, hogy 3 sem elég!

4. Jó. De utána sokkal jobb!

2016. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen legyen nálad is óvszer, sose tudni :)

Szerintem nem jelent problémát, ha mind a két fél szűz..

Nekem kb 3 hónap volt, mire lefeküdtem vele :)

21/L

2016. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia :)

ha mind a két fél szűz, akkor nagyobb az izgalom, hogy mi lesz, milyen egyáltalán, együtt fedeztek fel mindent. de valójában nem tudom, mert a párom már tapasztalt volt. két és fél hónapot vártunk, és nem bántam meg egyáltalán. ha van nálad is, az nem akadály, nincs kőbe vésve, hogy csak a férfinál lehet, inkább legyen, mint ne. nekem nagyon jó volt, nem bántam meg.

ne aggódj, ha szeretitek egymást, és vonzódtok egymáshoz, akkor nem lesz baj. ha van más kérdésed is, nyugodtan kérdezz

21L

2016. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Nem mindig tud többet a tapasztalt férfi sem, mert van, aki nem ért ahhoz, hogy oda kell figyelni a másikra is, nem csak a saját igényeidet kell kielégíteni azt jólvan. Ha mindkét fél szűz, akkor nagyobb az esélye a "bénázásnak", viszont ha nyitottak vagytok és elfogadóak, türelmesek, akkor nagyon izgalmas lesz, hogy bevezethetitek egymást a szexualitásba. Ha mindketten szüzek vagytok, akkor nagyon fontos, hogy ne hazudjatok egymásnak, pl. ne játszd meg az orgazmust, ő ne csináljon úgy, mintha élvezné a szopást, hogyha te közben nem csinálod valami jól, hanem beszéljetek egymással, mutassátok meg, mondjátok el, mit hogyan élveztek, mert így lehet elsajátítani a megfelelő technikákat. Az első élmények egész életre meghatározóak lehetnek.

2. Mi elég hamar lefeküdtünk az első szexuális élményem során, hirtelen jött a dolog, meg is bántam utána, ha tehetném most, vártam volna még vele.

3. Szerintem az a legjobb, ha erről előre beszélgettek. Ha nem került még szóba a fogamzásgátlás megoldása, a védekezés fontossága és az, ki milyen szerepet vállal ebben, akkor még ne szexeljetek! Persze hasznos, ha van nálad is óvszer, de nem biztos, hogy az megfelelő méretű az adott péniszre, és ha túl szűk vagy túl nagy, akkor nagy esélye van annak, hogy lecsúszik vagy elszakad... Tapasztalt férfi már remélhetőleg tudja, mi jó neki, a szűznél pedig hasznos, ha előtte vesz magának, felpróbálja, így kiderül, hogy jó-e az a méret, és megtanulja azt is, hogyan kell helyesen felhelyezni.

4. Nekem nem volt jó az első, mint már írtam, eléggé meggondolatlanul történt (de párkapcsolatban), a fiú már tapasztalt volt, de nagyon leszart, semmi előjáték nem volt, semmi petting. Orgazmusom sem volt vele soha.

2016. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor először lefeküdtünk a barátommal mindketten szüzek voltunk (huszonévesek) és semmi hátránya nem volt.

Több mint 1 év járás után feküdtünk le.

Lehet a lánynál is óvszer szerintem, erre nincs írott szabály.

Nekem nem volt rossz élmény.. érdekes volt. Egyáltalán nem fájt, inkább kicsit feszített.. nem kell félni tőle.(én is féltem a fájdalomtól de végül fölöslegesen)

2016. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1, semmi hátrány nem adódik belőle, ha figyeltek egymásra!

2, 3 hónap volt

3, nem árt ha van a lánynál is, mert akkor lehet több menet is

4, ugyan olyan mint a többi. Nagyon jó


Ha félsz akkor még nem vagy kész rá!

28F

2016. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nalunk igy volt. Mindketten szuzek voltunk. A batatom 19volt en 17. Szerintem egyaltalan nem jelent hatranyt, sot talan meg izgibb is:D

Mi 4 honap utan fekudtunk le egymassal, elotte masfel honapig pettingeltunk.

2017. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7es vagyok

Nalunk a baratom veszi az ovszert, de persze a lanynal is lehet, az sose art😃

Kicsit fajt, de nem volt veszes, nem vereztem. A kovetkezo par mar jobb volt:D

Ne felj, nem kell rastresszelni, a lenyeg hogy elotte pettingeljetek:)

2017. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!