Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magasság, vagy a péniszméret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság, vagy a péniszméret a fontosabb, a nőknek? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos, hogy az új pasitok pénisze ne legyen kisebb, nagyobb mint az előzőé?

Mennyit számít a magasság? Van aki azonos, magasságú, vagy alacsonyabb férfire is "fel tud nézni"?


2016. jan. 28. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pont ebben a sorrendben. Legyen magas, és minimum 17 centi..lelehet pontozni evan.
2016. nov. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Milyen törpék járnak ide ?

Miféle férfinek nevezitek magatokat 170 centivel ? :D

Öcsém, kertitörpének is kétszer meggondolnám, hogy beállítanálak-e a kertembe ilyen magassággal.


187 cm, 18 centivel.

Nem izgat, hogy itt mindenkinek 26 centis, én nem dobok rá +12 centit, mint az itteni átlag.

Mit szégyeljek 18 centin ? Akinek nem elég, azzal úgysem megyek semmire, mert mentális gondjai vannak :D

2016. nov. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, és 19 éves vagyok.

Előző voltam.

2016. nov. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, én 190 vagyok majdnem ugyan ezekkel az adatokkal, de sosem lennék ilyen bunkó, hogy csúfoljak vkit a magassága miatt.. szánalmas vagy haver 27/f
2016. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!