Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme élnem ilyen kicsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme élnem ilyen kicsi pénisszel?

Figyelt kérdés
14 centi..kb olyan mintha nem is lenne, ha megtudná egy lány hogy ekkora szertintem ki lennék utálva a városból, nem hiányzik ez nekem
2016. febr. 2. 16:30
1 2
 1/19 anonim válasza:

VAn!


Minden lánynak más méret a jó, úgyhogy hagyd el a hülyeségeidet és a negatívkodást. Minden kardhoz megvan a megfelelő méretű hüvely amibe tökéletesen illik hidd el! Tapasztalatból mondom. Ilyet kell keresned és lesz egy baromi jó kapcsolatod. Hajrá!

2016. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Esküszöm, az ilyen önsajnáltató egyéneknek egy késsel lenyisszantanám, hogy tényleg megtudják milyen, amikor nincs:D Akiknek ennél kisebb, mit szóljanak?
2016. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Fejezzétek már be, könyörgöm. Attól, hogy itt nyígtok, még nem fog megnőni.

Nem te vagy az egyetlen, sőt, vannak olyanok, akiknek még kisebb, mint a tiéd. És? Élik világukat, 14 centi kétszer akkora mint a középső ujjam, és néha az is elég...

2016. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

te istenbarma te! a pasik 60-70%-ának ekkora vagy 1-2c,-e nagyobb csak. Most akkor szinte mindeki bújjon el vagy hogy gondolod?


Arra meg ne adj, h mit írnak vagy mondanak a méretükről, mert szinte mind hazudik!

2016. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

neked nem azért nem lesz nőd, mert kicsi faxod, mert nem az,a méreted teljesen átlagos.

neked azért nem lesz nőd mert agyilag és/vagy lelkileg egy nyomorult, önsajnáló barom vagy!

2016. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Az teljesen jó méret. A nők sem lóafszra vágynak, hanem gyengédségre, odaadásra. Sőt! Egy átlagos vagy akár kicsi pénisszel jobban ki lehet őket elégíteni, mint egy baseballütő méretű hímtaggal. A hüvely bemenete erogén ugyanis, mélyebben alig van, vagy tán nincs is érző ideg. A tapasztalatok alapján a nőket sokkal jobban fel lehet izgatni és kielégíteni.


Javslatom: szeresd és fogadd el önmagad.

Olvasd el ezt a honlapot:

[link]

"Átlagos pénisz méret ernyedt állapotban: 8,5 cm Ugyanaz erekció közben: 13-16 cm Legkisebb mért pénisz: 1,6 cm A legnagyobb: 29 cm"

Többieknek: ha segíteni nem tudtok a kérdezőnek, akkor ne romboljátok le amúgy is nagyon kicsi önértékelését!!!

Nem annak kellene a célnak lenni, hogy segítsünk valakin, hogy teljes életet tudjon élni?

Valaki gondolom beadta neki, hogy a lóafsz alatt cikigáz, jelen társadalmunk félelmekre és megfelelési mániára épülő fals értékrendjén.


Úgyhogy: kérdező nyugodj meg, semmi baj a méreteddel. Választársak: ne ítélkezzetek, ne bíráljatok. Nem viszi előbbre a kérdezőt.

2016. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Az összes farokkomplexusos nyomi itt hisztizik? Baromira unalmasak vagytok már.
2016. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tiszta hulye vagy..Tudod mennyit bir kenyelmesen befogadni egy huvely? 14 cm-t..Nem tudom hogy a nok 10%-a..Hangsulyozom 10%-a miert szereti ha felnyarsaljak oket..Tokeletes a mereted
2016. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
Azért utolsó mert az a 10% vagy nem látott még 20 centi feletti f**t vagy simán elhiszik egy 16-osról hogy az akkora.
2016. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

6os, közel egy év tapasztalata, hoyg önsajnáló, téveszmés emberen nem fog a szép szó!

főleg ha hímnemű!

amikor regeltem ide, meglepve tapasztaltam, hogy a pasik egy része itt igazi hisztis pcsa :O

pasi létemre eddig nőkön, lányokon tudtam segíteni érdemben, írásban.

a pasik ha elmondom, hogy szerintem mit kéne meg hogyan, hogy jó legyen, akkor úgy csinálnak mintha nem is mondtam volna semmit, hajtogatjék tovább a hisztijüket


pedig én is az ő cipőjükben jártam, egy kisebbségi komlexusos kis nyomorult pö cs voltam, aki egyfolytában sajnálta magát. 14-24 éves koromig...

most, 38 évesen, hogy túl vagyok jópár egyéjszakáson és 2 hosszútávú kapcsolaton, és a gyönyörű fiatal feleségemmel épp az első babánkat várjuk (tudom, későn van, de jobb későn, mint soha :) segíteni szeretnék.

csak hát süket fülekre találok :D

2016. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!