Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kudarc kudarc hátán, sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kudarc kudarc hátán, sikertelenség sikertelenség hátán, minden terv, minden kicsi apró lélekfoszlány összedőlése, elszakadása után, van értelme még küzdeni?

Figyelt kérdés

Fájdalmas és kiborító, agybomló hatású romhalmazok közepette, mikor értékeket és célokat letenni már nem tudunk, mert nincsenek, van értelme küzdeni. Mikor a mellkasunkban ott van a másvilág iránti vágy, mikor a gyomrunkban ott remeg a indulhatnék oda, ahova csak "ők" mehetnek és a fejünkben nem jár más, csak halál. A fizikai fájdalmat meg lehet szokni, azt vettem észre, hogy a lelkit nem. Segítséget kértem, kaptam is, de nem hatottak.


Van értelme még harcolni, élni, mert fájdalom közepette enni, inni folytonos gombóccal a tokomban, már émelyítő és undort kelt magammal szemben.


ti harcolnátok, vagy feladnátok...őszinte leszek, én feladnám, és fel is fogom adni CSAK ARRA VAGYOK KÍVÁNCSI, HOGY MÁS IS FELADNÁ?


kérlek írjátok oda azt, hogy hány évesek vagytok és milyen neműek, köszönöm.


2014. febr. 16. 21:20
 1/10 anonim válasza:
NEM NEM SOHA!
2014. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:

ember küzdve küzdjél, hass, alkoss, gyarapíts meg a bölcsőd ami eltakar és vérét ontja minden mindennek.


olyan még sehol sem írtak, hogy rinyálj.

akkor meg? ne rinyálj


és ha nem volt hatásos a segítség akkor fordulj máshoz.


26p

2014. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát legalább majd arra figyelj, hogy a kötélen a csomó megkötését ne baxd el.
2014. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Éld ki magad a müvészetben. Az neked menne, és még célt is ad, és levezeted a dolgokat azon keresztül.
2014. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mindig van miért harcolni, valakiért vagy valamiért érdemes tovább küzdeni. Ha nem is másért, de magadért igen.
2014. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Lemaradt: 22/l
2014. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amikor egy mozgássérült férfi beszélt nekem arról,hogy ő sose érti azokat,akik feladják az életet,meg hogy aki akar,legyen öngyilkos,de ő akkor is küzdeni fog.Ilyenkor nekem eszembe jut,hogy amúgy én egészséges vagyok,és még néha én is gondolkoztam régen a feladáson,akkor elszégyellem magam.Mindig vannak olyanok,akiknek rosszabb,de küzdenek tovább.Nem tudom,mi a problémád igazából.Vagy ha úgy érzed,hogy nincs rosszabb,látogass el egy hospice házba és beszélgess el az emberekkel....
2014. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

beszélgettem már vakokkal, mozgássérültekkel.

de nem, hogy segíteni, a velük való beszélgetés csak visszatükrözte azt a mérhetetlen sikertelenséget és kudarcot amit eddigi életembe felhalmoztam. Cseréltem volna velük, mert ha béna lennék, ott lenne a cél, hogy egyenrangú ember legyek és ne közösítsenek ki. Ha vak lennék ott lenne megint csak a drukk, hogy igen is feltudok állni és fényt találok magamnak a sötétségbe.

De nem vagyok beteg, nincs szervi bajom, ezt megállapították az orvosok is, nincs bajom, csak belefáradtam a kudarcaimba.

És tudom, hogy csak a kudarcot fogom vonzani, hiába teszek bármit, nem megy...ez a keresztem az átkom, isten a tanúm rá, én próbálkoztam nem egyszer hanem százszor, de hiába volt minden próbálkozásom...akkor kérdem én..minek tovább...

2014. febr. 17. 03:24
 9/10 anonim válasza:

A cél voltaképp mi is?

A cél, megszűnte a dicső csatának,

A cél halál, az élet küzdelem,

S az ember célja e küzdés maga.

2014. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dbdbdbdb válasza:
Azt gondolom,hogy nem lehet mindent elérni egy életben.Számolni kell a következővel is.Azt ami most alakult el lehet fogadni,nagyrészt lehet vele élni.Kiteljesedni segíthet a művészet bármely ága.Szóval nem minden kerek perec.Az is segíthet ha kiírod magadból és ha van legalább egy valaki akinek meghallod őszinte segítő szavát,kapaszkodj abba . Tartsd magad ahhoz.Tudod van pár kimondott szó,ami tényleg úgy van,úgy lesz!Az én vérvonalamban is van legalább három öngyilkos az elmúlt ötven évből.Én is kicsit félek magamtól,de nem adom fel,megvárom a legutolsó pillanatot és nem én döntöm el,hogy mikor lesz! 37/F
2014. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!