Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy hamarabb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy hamarabb és másik pózban is el tudjak menni?

Figyelt kérdés
Egy pár éve csak egy pózban maszturbáltam, mostmár csak úgy jutok orgazmusig a párommal is (lovaglás). Nem tudok hozzászokni más pózhoz, van hogy nem is jó annyira a szex, persze érzem meg nem rossz de nem tudok elmenni. A páromnak nem merem elmondani, lelomboznám a férfiasságát, mert jó az ágyban és tetszik minden ahogy csinálja de mégsem megy mindig az orgazmus. Mit tegyek? Milyen pózt próbáljunk ki amivel könnyen el tudok menni? 17/nő

2016. febr. 5. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az lehetetlen hogy nem figyeltek eléggé egymásra és épp ezért nem megy az orgazmus? Gondolok itt arra, hogy a pasid megszokta hogy fekszik és te elélvezel és a többi pozban legtöbbször neki is kell mozognia... És hát lehet hogy valojában borzasztoan ügyetlen és ezért nem tudsz elmenni?
2016. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelünk egymásra, észre veszi rajtam még akkor is ha nem mutatom hogy nem élvezem annyira. Igazából van hogy összejön más pózban is a lovagláson kívül de nem gyakran. Nem az hogy ügyetlen mert élvezem és érzem meg jó, de mégsem lesz orgazmusom.
2016. febr. 5. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen a maszturbálástól van! A LEGTÖBB nő csupán a dugástól nem tud elmenni!

Ujjazni, és nyalni kell hogy totálisan kielégüljön!

Ráadásul ha kicsit visszafogottabbvagy akkor minden apró szar bezavarhat!

Ember (lány) legyen a talpán aki így ki tud elégülni!

2016. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. febr. 5. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg pasiként nagyon ritkán tudok elmenni a lovaglástól. Kutyában meg szemből, meg oldalról sokkal jobban élvezem. Ízlések és pofonok, nincs ezzel gond feltétlenül szerintem. De egy kis éheztetéssel előtt és hosszú előjátékkal, ha sokáig csináljátok, és tényleg megvan a közös hullámhossz, tehát jó a közös szex, megoldható más pózban is. Tapasztaljátok ki! ;)
2016. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izgasd magad aktus közben kézzel is,úgy menni fog.
2016. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ekkora marhaságot amekkorát az utolsó írt!! Ha magát izgassa akkor már masztizhat is símán.!!! Próbáld először a masztizást más pózban hátha összejön az orgazmus.Egyszerűen át lehet szoktatni a testet más pózban való orgazmusra.Ez nem csoda,mások a csikló orgazmust szoktatják hüvelyire is,hallottam már ilyet.Próbáljatok minél több pózt.Ne görcsölj rá,mert minél jobban bosszant a dolog annál jobban nem fog menni,nagy valoszinűséggel!!!!!
2016. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! 😋
2016. febr. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!