Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasi szerint miért sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi szerint miért sokkal undorítóbb dolog puncit nyalni, mint őt orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Azt mondja az nem ugyanaz, mert "oda" benyalni gusztustalan.
2016. febr. 15. 16:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak kifogás, mert lusták vagytok :D De legalább magyarázat, hogy a nők miért nem élvezik a legtöbb pasival a szexet, látod? Erre írtam, hogy a nők jobbak, nem ilyen finnyásak.

Na Viszlát, ma is tanultam valamit a témában, hogy már megint igazam volt :D ;)

2016. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

#29 OK, az előváladék az elkerülhetetlen, de azért az nem egy vészes ügy. A szájba élvezés meg a többi az már más történet. De az nem elkerülhetetlen része. Lehet szopni anélkül is. Most itt annyiról van szó, hogy a puncit nyalni vagy a faszt szopni "könnyebb" ügy. Ha mondjuk annyi a nyalás, hogy a csiklót nyalogatni az tényleg egy tiszta ügy. Bár az is strapás annyiban, hogy nyelvel kell egy kicsit területet matatni. Sokkal nehezebb variálni, hogy mit csinál az ember. Egy nőnek azért nagyobb a mozgástere.


Amúgy arra kíváncsi lennék egy nőnek mennyire fárasztó szopni.

2016. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem akar nyalni, vagy mert nem vagy elég ápolt.
2016. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Pedig a péniszből is mindenféle nedv távozik. Pisi meg az ondó. Ráadsául az ondónak nincs valami kellemes szaga. Szóval kérdező visszavághtasz ,ha ő is ilyen aljas volt veled.

Ez nem azt jelenti,hogy én pl nem szeretem kielégíteni orálisan a barátomat,mert nagyon szivesen megteeszem neki(!)miután lezuhanyzott(!) Mivel nincs kellemes szaga a pénisznek se a napvégén .

Én erre nagyon is odafigyelek,hogyha tudom,hogy ez fog történni,azonnal amin t lehet lezuhanyzok, ha pisiltem,és azt tervezzük a barátommal,rögtön megint megmosom . :D Egy baj van,nekem ez egyértelmű,viszont a baráomnak könyörögni kell,ha ugyan ezt elvárom tőle is. Ráadásul neki csak annyi lenne,hogy odaáll a csaphoz és megtisztítja.


Ezen már gondolkodtam,kinek nehezebb a dolga.

Nekem eleve kisebb a szám és begörcsöl az állkapcsom egy idő után, szóval picit szenvedés nekem,mikor a barátomat épp így kényeztetem . Neki meg csak a nyelvét kell kidugni és azzal ügyeskedni. Így számomra az ő feladata könnyebbnek tűnik, emellett ő is és én is a kezünkkel is próbálunk kezdeni valamit.

Szóval szerintem neki könnyebb a feladata,mint nekem, neki nem kell kiakasztani az állkapcsát. :(

2016. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert a gusztusos puncikából szinte semmi nem jön ki! A gusztustalan dákóból pedig a szaga is rossz, ize sem jó, takonyszerű, csodálatos anyag árasztja el a csajokat!

Én örülök ha egy lány szeret cumizni, de nem várom el hogy a szájában atrtsa, vagy lenyelje! a rúd mellet suttyomban kiereszti, és cupákol még kicsit, és mindenki happy! Ha nincs kedve hozzá, akkor is szívesen nyalok!

Hol találtad ezt a.......t?

F/60

2016. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Daidalosz ***** válasza:
Aki nem szeret nyalni az szopast se erdemel.
2016. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Tiboo Martino ***** válasza:

Azért mert egy gyökér, aki csak a saját öröme eszközeként tekint a nőkre. Úgy bírom, hogy az iyeneknek van állandóan partnere, és ezeket hívják a hölgyek "pasinak"!


Számomra a világ legjobb dolga volt, így gyönyörhöz juttatni egy lányt anno, amikor még volt lehetőségem.

[30\F]

2016. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Aki nem nyal attól gyorsan megválok,nem azért nem elvárás.Viszont hasonló nyitottságú embert keresek,mint én.Ooyat aki nem fintorog semmire.Én is bármit megcsinálok,a partnerem kedvéért hogy élvezze.
2016. febr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szimplán egy gyökér
2020. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!