Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak nektek mi lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak nektek mi lenne a reakciótok? Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni az elején, hogy ez csak egy elméleti kérdés. Szóval nem akarom megcsinálni pusztán kíváncsi vagyok mi játszódna le bennetek.

Tételezzük fel, hogy kapcsolatban vagytok. De egy csaj ismerősötök (akit egyébként kívántok mint nőt és le is akartátok már fektetni)"letámadna" az utcán vagy akárhol (persze ahol nem láthatnak meg). Egyszóval lesmárna titeket stb. És megkérne,hogy szexeljetek és ez csak kettőtök között maradna. Elutasítanátok? Mivel kapcsolatban vagytok...vagy azért imponálna a dolog és tudva, hogy úgysem derül ki megtennétek?

Mégegyszer: ez csak elméleti kérdés. És őszintén válaszoljatok! Normális válaszokat előre köszönöm.



2016. febr. 24. 23:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja elméleti kérdés.
2016. febr. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát, komoly próba tétel lenne az biztos. Verne a víz.
2016. febr. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

03:05

Igen elméleti kérdés. De nem fogok neked magyarázkodni. A normális válaszokat köszönöm.

2016. febr. 25. 06:08
 14/22 anonim ***** válasza:

ha nekem is szimpatikus a csaj nyilvan vmilyen szinten jol esne, de 100% hogy elutasitanam es lehurrognam h mit kepzel...ez nem igy mukodik.


24/f

2016. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

06.08

Ez túl összetett, hogy elmleti legyen. Kitalálom. Volt egy faszi akit le se sza***tál, aki talán még be is próbálkozott.

Persze most, hogy már van valakije hirtelen kéne. Tudod mit? A pasi helyében elzavarnálak a k anyába, mert

A. Elvből ellenzek minden megcsalást.

B. Nem hajítanék el mindent egy kis ri***nc miatt

C. Rohadtul szánalmasnak tartom az ilyen olcsó nőcskéket akik így felajánlkoznak.

2016. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 -Attesz- válasza:
Nekem tetszene az ilyen szitu. Eleg sokat eltem egymagam, nem mondanam hogy az akkori kapcsolataimban huseges voltam. Egyertelmuen belemennek, de csak akkor ha ezt a parommal tudnam utanna rendezni. Az oszinteseg hive vagyok. Egy esetben utasitanam el ha szerelmes lennek a paromba. Akkor ugyse kellene mas. Szoval ha kerdes az hogy lepj-e, akkor nezd meg a srac szerelmes-e. Ha igen ne piszkald. Van mas is. Ha nem, akkor usgyi, egyszer elunk.
2016. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Velem már volt hasonló én visszautasítottam!
2016. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

velem szinte ez megtörtént miután összejöttem párommal (tudjátok, ahogy lesz csajotok hirtelen mindenkinek tetszetek).

Kb 1 hónapja voltunk együtt és elmentem régi lány-haverokkal bulizni, ott egy ismerős-ismerőse flörtölgetett velem, oda jutottunk, hogy melegítés után a diszkóban táncolgattunk, már szinte vonaglott rajtam és kezdett fogdosni, már én is fogdostam, szinte mindent, kb 10 másodpercen múlt, hogy ne smároljunk ott mindenki előtt, de hirtelen kitisztult a fejem és leállítottam, eljöttem.

Már eltelt ezóta jó pár év, még mindig együtt vagyok párommal. Egyik oldalról sajnálom, hogy egy olyan bomba csajt kihagytam, mert tényleg szép volt és nem is keresett komolyat, egy jó éjszaka lett volna, másik oldalról meg örülök, mert lehet nem lennék akkor együtt párommal. (habár szinte biztos, hogy nem tudta volna meg, de akkor is)

Szóval lehetne nagy a szám most, hogy "tuti megtenném ha nem derülne ki", de lehet akkor nyuszi lennék.

Másik sztori, teljesen hihetetlen, de eskü ez volt:

Csináltunk néhány ismerőssel egy körutat USA-ban, köztük párom is volt, csak nem tudtunk mindannyian ugyan akkor menni, én hamarabb mentem és a Hostelben megismertem egy csajt akivel egész jól ment minden és én teljesen meg voltam győződve róla, hogy ezzel a csajjal én most itt helyben lefeküdhetnék ha akarnék. Egy lány a világ másik felén, aki még a teljes nevemet sem tudja és akit szinte tuti nem látok soha többet, hát eléggé ideális...

Nem tettem meg, nyuszi voltam és rá 2 hétre mikor lementünk Floridába a többiekkel, találjátok ki, hogy ki lakott a szemközti szobában a floridai hostelben. Persze a csaj akivel majdnem történt valami. Szép látvány volt, kéz a kézben párommal állunk és pont jön szembe a lány velünk. Na akkor voltam igazán vallásos, mert ha lefeküdtem volna a lánnyal nem tudom mi lett volna ott helyben...


Kérdésedre válasz:

Elméletben megtenném, gyakorlatban már nagyon kétlem.

2016. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
egyértelmű, benne lennék! :) 21/F
2016. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

08:48

Akkor k****a anyázz ha én k***om a te anyád te féreg! Párkapcsolatban élek és egyáltalán nem vágyom arra hogy más pasira rámásszak. Hihetetlen, hogy itt már kérdezni se lehet mert akkor már r**nc vagy és k**va anyáznak! Szálljál le a magas lóról ember! Nem tetszik valami? Akkor ne válaszolj a kérdésemre pláne ne offolgass és k**va anyázz!

2016. febr. 25. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!