Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak nektek mi lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak nektek mi lenne a reakciótok? Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni az elején, hogy ez csak egy elméleti kérdés. Szóval nem akarom megcsinálni pusztán kíváncsi vagyok mi játszódna le bennetek.

Tételezzük fel, hogy kapcsolatban vagytok. De egy csaj ismerősötök (akit egyébként kívántok mint nőt és le is akartátok már fektetni)"letámadna" az utcán vagy akárhol (persze ahol nem láthatnak meg). Egyszóval lesmárna titeket stb. És megkérne,hogy szexeljetek és ez csak kettőtök között maradna. Elutasítanátok? Mivel kapcsolatban vagytok...vagy azért imponálna a dolog és tudva, hogy úgysem derül ki megtennétek?

Mégegyszer: ez csak elméleti kérdés. És őszintén válaszoljatok! Normális válaszokat előre köszönöm.



2016. febr. 24. 23:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem offoltam hanem válaszoltam. Érdekes egy kapcsolat lehet az, ahol ilyen gondolataid vannak.
2016. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Lefekudnek vele, de mivel fetiseim vannak, max akkor tennem az en helyemben, ha a csaj azokat elegiteni ki
2016. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!