Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hátrányom abból ha (az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátrányom abból ha (az első komoly) kapcsolatom egy idősebb nővel van?

Figyelt kérdés

Van egy 23 éves nő. Ismerjük egymást pár hónapja. Még az elején elkezdtem neki utalásokat tenni arra hogy mennyire tetszik nekem. Bevallotta hogy ő is többet érez irántam. Lehetséges, hogy valamiért később megbánom ha összejövünk? Talán egy korombelivel kéne kezdenem? Volt valaki hasonló szituációban? Mi lett belőle?


Én 16 vagyok.


2016. márc. 1. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csináld, amit akarsz és ne azt amit mások szoktak. Ha akarod csináld nem lesz egyszerű. Tök nagy súly lesz rajtad, mert ez nem szokásos. El kell bírnod.


Szerintem az lenne a legjobb, ha ez valami titkos viszony lenne.

2016. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönök minden hasznos választ. Ha valaki még hozzá tud fűzni valamit a témához akkor nyugodtan írja le ide. :)
2016. márc. 1. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!