Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját és?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját haza és álljak meg a Mekinél. Elmondta mit kér, megvettem, elmentem hozzá. Vettem magamnak is kaját, suliból jöttem ki és nem ettem csak reggel. Vettem magamnak is kaját, mert iszonyat éhes voltam.


És amikor odaértem azt mondja, hogy ne egyek (a saját kajáat amit vettem magamnak nem ehettem meg) mert lehet szopás lesz és behányok.


Ez pár éve volt, de megmaradt bennem. Akkor szarul esett de nem szóltam semmit és nem ettem csak majd otthon.


23L


2016. márc. 5. 21:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
ez nagyon közönséges
2016. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy azóta sokat változtam, engem senki nem korlátoz. Lehet jól jártam, minden okkal történik!
2016. márc. 5. 21:32
 3/54 anonim ***** válasza:
70%
nem vagyok egy szent gyerek, de azt sohasem fogom megérteni, ha valaki meg akarja mondani a barátnőjének, hogy mit csináljon. én a helyedbe megettem volna, aztán le is hánytam volna utána
2016. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
73%

A kaját a torkán ledugtam volna egybe, hogy aztán ő hányjon...

Ez elég p.ö.cs.fej megnyilvánulás volt tőle.

2016. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Kislány voltam még, most én is min. felpofoznám és elegánsan eltávoznék.
2016. márc. 5. 21:37
 6/54 anonim ***** válasza:
73%
és volt szopás?
2016. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
49%
Mekkor úriember 😞
2016. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
49%
mekkora taplók vannak :D. Nembaj, legalább tanultál belőle
2016. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Minap jutott eszembe. Gondolkoztam azon, hogy miért vagyok amilyen. Szerintem ő közrejátszik min 20%-ban.


Nem kell félreérteni, már nem érdekel.

2016. márc. 5. 21:42
 10/54 anonim ***** válasza:
68%
miért, milyen vagy?
2016. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!