Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját és?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját haza és álljak meg a Mekinél. Elmondta mit kér, megvettem, elmentem hozzá. Vettem magamnak is kaját, suliból jöttem ki és nem ettem csak reggel. Vettem magamnak is kaját, mert iszonyat éhes voltam.


És amikor odaértem azt mondja, hogy ne egyek (a saját kajáat amit vettem magamnak nem ehettem meg) mert lehet szopás lesz és behányok.


Ez pár éve volt, de megmaradt bennem. Akkor szarul esett de nem szóltam semmit és nem ettem csak majd otthon.


23L


2016. márc. 5. 21:29
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
78%

a volt barátod egy rohadt k.csög.

ha te valójában ennyit keresel, az azért szúrja a férfiak szemét, mert ők szeretik megvenni a nőket :) és tárgynak nézni őket.

respect neked.

22L

2016. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
70%
érdekes ha olyan gazdag lennél akkor hogy van ennyi időd itt baszni magad,tudod messziről jött ember azt mond amit akar ;)
2016. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
# 51, ez pár éve volt, azóta több eszem és tartásom van. Akkor még bőven suliztam, még volt ca. egy évem. Ő kb fél milliót keresett, amit nem havonta kapott hanem hetente, pénteken. Szerda körül már sose volt pénze mert el..szta. Apum többet keres nálam és mindig volt pénzem, mindig tőlem kért az exem szerda körül. Többek között ezért is szakítottam vele, utálom ha valaki ennyire nem tudja kezelni a pénzt. Azért heti 125e nem olyan rossz... és semmi félretett pénze nem volt. Semmi.
2016. márc. 7. 22:32
 54/54 A kérdező kommentje:
Ki dolgozik este 8 után? Nem vagyok vendéglátós vagy hasonló.
2016. márc. 7. 22:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!