Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját és?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját haza és álljak meg a Mekinél. Elmondta mit kér, megvettem, elmentem hozzá. Vettem magamnak is kaját, suliból jöttem ki és nem ettem csak reggel. Vettem magamnak is kaját, mert iszonyat éhes voltam.


És amikor odaértem azt mondja, hogy ne egyek (a saját kajáat amit vettem magamnak nem ehettem meg) mert lehet szopás lesz és behányok.


Ez pár éve volt, de megmaradt bennem. Akkor szarul esett de nem szóltam semmit és nem ettem csak majd otthon.


23L


2016. márc. 5. 21:29
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Más. Össze sem jönnék egy ilyennek. Azóta volt pár partnerem, olvastam könyveket.
2016. márc. 5. 21:45
 12/54 anonim ***** válasza:
77%
azt megkérdezhetem hogy orál volt ezután?
2016. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
77%
és hányás?
2016. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

Igen volt. de most 23évesne úgy b..znám a fejéhez ahogy van.


Szánalmas voltam akkoriban. De tanultam belőle. Visszasírt, ne aggódj.

2016. márc. 5. 21:49
 15/54 anonim ***** válasza:
fiatalság bolondság ahogy mondani szokták
2016. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

Igen... Van azóta vőlegényem, csak eszembe jutott. Én akkor voltam 19 é 32-33.


De nem bánom!! Jó volt tapasztalatszerzésnek.

2016. márc. 5. 21:53
 17/54 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy ilyet mondjon. De egyébként megenném a kajám és nem lenne szopás utána, az tuti.
2016. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

Jó 23 éves fejjel én is ezt mondom. De nem tudom mi volt az agyamban akkoriban.

Csak beugrott ez az egész és kiírtam magamból. Tudom, hogy szánalmas. De akkor kislány voltam.

2016. márc. 5. 21:58
 19/54 anonim ***** válasza:
83%
Most se vagy olyan nagy lány :P,viszont tapasztalat szerzésnek tökéletes volt,most már tudod hogy mit kell tenni ilyen helyzetben.
2016. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Én a mostani fejjel, kibontanám hozzá vágnám a fejéhez a kinyitott burgert és elegánsan ott hagynám. És megállnék enni valahol. És tárcsáznám a potenciális jelöltet.
2016. márc. 5. 22:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!