Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját és?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját haza és álljak meg a Mekinél. Elmondta mit kér, megvettem, elmentem hozzá. Vettem magamnak is kaját, suliból jöttem ki és nem ettem csak reggel. Vettem magamnak is kaját, mert iszonyat éhes voltam.


És amikor odaértem azt mondja, hogy ne egyek (a saját kajáat amit vettem magamnak nem ehettem meg) mert lehet szopás lesz és behányok.


Ez pár éve volt, de megmaradt bennem. Akkor szarul esett de nem szóltam semmit és nem ettem csak majd otthon.


23L


2016. márc. 5. 21:29
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
73%
vigyenek el a proli bevándorlók
2016. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Én meg szebb élete kívánok neked. :) Bennem nincs rosszindulat, csak távolságtartás.
2016. márc. 6. 22:10
 43/54 anonim ***** válasza:
Na ma hányat szoptál a pénzedért?
2016. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

1-et szoktam, de azt nagyon jól. ;)


Puszi

2016. márc. 6. 22:35
 45/54 A kérdező kommentje:
De visszakérdezek. És te ma mit tettél azért, hogy elégedettebb legyél?
2016. márc. 6. 22:43
 46/54 anonim ***** válasza:
szoptatna meg az összes migráncs 😹 ma is mákDonáldba etted a sz art? látszik ,hogy hülyeproli vagy,talán lehetsz még valami újgazdag féle te nyomorult.aki nem ma lopkodta össze a millióit és van stílusa is az még vécézni sem jár mekDonálchoz! hülyeliba,ha már van pénzed vegyél pár leckét- mitillik mit nem ,újgazdagéknak,hogyőket is emberszámban vegyék!
2016. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Mennyi jóindulatú, pozitív, magabiztos, elégedett, életvidám ember gyűlt itt össze. :)
2016. márc. 6. 23:48
 48/54 A kérdező kommentje:
Ja, az csak én vagyok? Szebb életet! ;)
2016. márc. 6. 23:50
 49/54 anonim ***** válasza:
a proli megszólalásért kapod
2016. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Akkor tegyél ellene, hogy ne legyél proli. És akkor nem fogod magadra venni. :)
2016. márc. 7. 14:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!